taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5841
Euro
7.2429
Altın
1616.41
Borsa
89817.63
Gram Altın
342.56
Bitcoin
42399.44
fuzulev

Gürsel Tekin: 4 yıl önce söylemiştim

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Bilecik'te partisinin seçim irtibat bürosunun açılışına katıldı. 17 Aralık operasyonu için '4 yıl önce söylemiştim' dedi.


Whatsapp ile paylaş

Gürsel Tekin: 4 yıl önce söylemiştim

Gürsel Tekin: 4 yıl önce söylemiştim

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Bilecik'te partisinin seçim irtibat bürosu açılışını yaptı ve aday tanıtım toplantısına katıldı.

'4 YIL ÖNCE TBMM'NİN KÜRSÜSÜNDE SÖYLEMİŞTİM'

Gürsel Tekin burada yaptığı konuşmada; 17 Aralık operasyonu ve yerel seçimler hakkında, "Siz, 17 Aralık'a bakmayın. 17 Aralık'tan 4 yıl önce TBMM'nin kürsüsüne çıkıp, 'yolsuzluk görmek istiyorsanız, bakanların çocuklarına bakın' diyen siyasetçiyim" ifadelerini kullandı.

'MAAŞLARI VAR AMA HİÇBİRİSİ SERVET EDİNEMEMİŞ'

Gürsel Tekin, konuşmasına, "Eğer bu kadar ar, bu kadar edepleri olsa, şerefimle yemin ediyorum, ben o siyasi partide olsam, sokağa inmem. Zat-ı muhterem Başbakan, kürsüye her çıktığında, CHP'yi ve CHP'nin geçmiş dönemlerindeki genel başkanlarını ağzına alırdı. Aslında o isimler o ağza yakışmazdı ama ne yazık ki bu isimleri sık sık kullandı. Önce size CHP'nin ne olduğunu çok kısa anlatmak istiyorum. Bu önümüzdeki dönemde yurttaşlarımızın kime oy vereceğini çok iyi bilmesi gerekiyor. CHP liderlerine baktığınızda, devletin kurumlarında önemli görevler yapmış, maaşları var ama hiçbirisi servet edinememiş." şeklinde devam etti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir