taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Gürsel Tekin'den Mustafa Sarıgül açıklaması

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, gazetecilerin 'Sarıgül ile aranızda kırgınlık var mı' sorusuna 'Türkiye'nin çok ciddi meseleleri var' cevabını verdi.


Whatsapp ile paylaş

Gürsel Tekin'den Mustafa Sarıgül açıklaması

Gürsel Tekin'den Mustafa Sarıgül açıklaması

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin; Kalamış'taki Wyndham Otel'de partisinin Kadıköy Belediye Başkan Adayı Aykurt Nuhoğlu'nun basına tanıtım toplantısına katıldı.

'TÜRKİYE'NİN ÇOK CİDDİ MESELELERİ VAR'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun, "Gürsel Tekin İstanbul'a gider, Sarıgül'ün elini kaldırır" şeklindeki sözlerini hatırlatan bir gazetecinin, "Sarıgül ile aranızda kırgınlık var mı?" şeklindeki sorusuna Gürsel Tekin; "Türkiye'nin çok ciddi meseleleri var. Elbette siyasi partilerde, burası CHP, burası AK Parti değil. CHP'nin farklılığı, insanlar kendi düşüncelerini rahatlıkla ifade etme olanağı olduğu için CHP olmuştur. Öbür tarafı AK Parti olurdu. Bu, şu demek değildir. Herhangi bir arkadaşıma, kırgınlık ve dargınlık söz konusu değil. Önümüzdeki günlerde elbette CHP'nin iktidar olması için İstanbul'da yapılması gereken ne varsa onların hepsini yapacağım." cevabını verdi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir