taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.4015
6.11785
1208.8035
93678.69
209.882

Hacı Sabancı'dan Özge Ulusoy açıklaması

Hacı Sabancı, annesi Arzu Sabancı hakkında dedikodu yaptığı için Özge Ulusoy’dan ayrıldığını açıkladı.

07.11.2017 - 08:15..

dd

Genç iş adamı Hacı Sabancı'nın, sevgilisi manken Özge Ulusoy'la ayrılma nedeni aylar sonra ortaya çıktı. İddialara göre, Hacı Sabancı Özge Ulusoy'un telefonunu karıştırırken annesiyle ilgili mesajları buldu. O mesajlarda Ulusoy, kendi annesiyle Hacı Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı hakkında hakaretler ve küfürler içeren yazışmalar yapmıştı. Annesi hakkında söylenenleri gören Sabancı, bu duruma çok sinirlendi ve Ulusoy'la olan ilişkisini anında bitirdi.

"ÖZGE'Yİ OTEL ODASINDA BIRAKIP GİTTİM"

Hacı Sabancı, iddiaları doğruladı ve şu özel açıklamayı yaptı: ""Nisanın ilk haftası Londra'ya tatile gittik. Özge'nin uykusu geldiği için erkenden uyudu ben de normalde Özge'nin telefonuna bakmam ama o gün içimden bir ses bakmamı söyledi. Whatsapp mesajlarını görünce beynimden vurulmuşa döndüm.

"KÜFÜR, YALAN VE HAKARET"

Özge'nin, bir sırdaşıyla yaptığı ailem ve yakınlarım hakkında küfür, yalan ve hakaret içeren mesajlarını okudum. O an ayrılmaya karar verdim. Mesajların hiçbiri masumiyet içermiyordu.

Mesajlarda 'Beni istemiyorlar, çok üzülüyorum' gibi şeyler yazmıyordu. Direkt, planlama, hakaret ve nefret içeriyordu. Yazışmaları okuyunca Özge'nin beni sevmediğini anladım. Aileme hakaret etmişti. Ben onun için bir projeymişim, meğer benden nefret ediyormuş.

"HER ŞEY YALANMIŞ"

Medyada bu ilişkinin altı yıl sürdüğü söyleniyor ama toplam dört yıl sürdü. Ve bu dört yıl boyunca yaşanan her şey yalanmış.

"ASIL MAĞDUR BENİM"

Bütün o mesajları gördüm. Medya lütfen o kıza mağdur rolünü oynatmasın; asıl mağdur olan benmişim."

Hacı Sabancı, bütün bu yaşananların ardından olay gecesinin sabahında her şeyi Özge Ulusoy'un yüzüne vurduğunu, Ulusoy'un hiçbir cevap veremediğini ve söyleyecek bir sözünün olmadığını söyledi.

Hacı Sabancı, kendisinden nefret ettiğini öğrendiği sevgilisini otel odasında bırakarak ilk uçakla İstanbul'a döndü.

Hacı Sabancı'dan Özge Ulusoy açıklamasıHacı Sabancı ve ailesi

Hacı Sabancı'dan Özge Ulusoy açıklaması
Özge Ulusoy ve annesi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)