taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3229
6.03495
1325.745
102494.03
226.824

Halit Ergenç'i aşağılayan pankart photoshop çıktı

Erdoğan'ı karşılıyan AK Partililerin hazırladığı iddia edilen hakaret pankartı photoshop çıktı.

08.06.2013 - 10:53..
Whatsapp ile paylaş
Halit Ergenç'i aşağılayan pankart photoshop çıktı

Gezi Parkı eylemleri ve şiddet içeren olaylar yerini duvar yazıları ve pankarta bırakırken, ortaya istenmeyen küfür ve hakaret içerikli pankartlar da çıktı.

EMİNE ERDOĞAN'A KÜFÜR

Önceki gece Taksim'de, Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a küfür içerikli bazı pankartlar göze çarpmıştı. Hatta kimileri bu pankartları sosyal medya üzerinden gurur dolu mesajlar paylaşmıştı.

Halit Ergenç'i aşağılayan pankart photoshop çıktıPANKART PHOTOSHOP ÇIKTI

Kalabalıktan birinin elinde taşıdığı pankartta ise, başından beri Gezi eylemlerine destek veren Halit Ergenç'in eşi Bergüzar Korel'e hakaret edilen bir yazı bulunuyordu. Pankartta, Karadayı dizisinde senaryo gereği Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşayan Bergüzar Korel'in üzerinden Halit Ergenç'e ağır hakaretler ediliyordu.

Halit Ergenç'i aşağılayan pankart photoshop çıktıHALİT ERGENÇ'E HAKARET YOK

Günlerce konuşulan hakaret içerikli bu pankartın photoshop'lu olduğu ortaya çıktı. Erdoğan'ın eşine hakaret edilen pankartı Twitter'da paylaşanlar, bu pankartın Gezi eylemlerine gölge düşürdüğünü anlayınca karşı atağa kalktı. İlk iş olarak da Erdoğan'ı karşılayan grubun da "bu tür hakaretler yaptığını" göstermek için bir pankartı photoshop ile değiştirerek ünlü oyuncu Halit Ergenç'e hakaret dolu sözler yazdılar ve büyük bir ahlaksızlığa imza attılar.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir