taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3641
6.0663
1238.91
90528.64
213.74

Hande Fırat'ın yanıtı Nevşin Mengü'yü susturdu

Nevşin Mengü, canlı yayında Demirtaş'ın sınırlardaki son durum hakkındaki yorumunu Hande Fırat'a sorunca beklediği yanıtı alamadı.

Haber Merkezi | 19.06.2015 - 12:10..
Whatsapp ile paylaş
Hande Fırat'ın yanıtı Nevşin Mengü'yü susturdu

CNNTürk spikeri Nevşin Mengü ile milliyetçi kimliğiyle bilinen Hande Fırat arasında, sınırlardaki son durum hakkında diyalog yaşandı. Milliyetçi Hande, Mengü'nün büyük Kürdistan savunmasını kursağında bıraktı.

Hande Fırat'ın yanıtı Nevşin Mengü'yü susturdu

Hande Fırat'ın yanıtı Nevşin Mengü'yü susturdu İZLE

BEKLEDİĞİ YANITI ALAMADI

Nevşin Mengü, Demirtaş'ın sınırdaki son durum hakkındaki yorumlarını hayranlıkla anlatmasının ardından onay bekler bir şekilde Hande Fırat'a fikrini sordu. Ancak yanıt beklediği şekilde gelmedi.

"BENİM ALDIĞIM HAVA TAM AKSİ YÖNDE"

Nevşin Mengü'nün "Ankara son kertede sınırlarında IŞİD'i bir Kürt yapılanmasına tercih mi ediyor?" sorusuna Hande Fırat "Hayır. Ben böyle olduğunu düşünmüyorum, benim aldığım hava tam aksi yönde. Bu yoruma katılmak için çok erken. Ankara birini birine tercih etmiyor. Ankara kendi sınırlarına, kendi önceliklerine bakıyor. Zaten biraz anlatırsam oradan yola çıkacağız" dedi.

Hande Fırat, Suriye'de yaşanan gelişmeleri tüm detaylarıyla anlatmasına rağmen, Nevşin Mengü şaşkınlıkla dinledikten sonra "Anlamadım ki..." yanıtını verdi.

Büyük Kürdistan için plan işlemeye başladı

Hande Fırat'ın yanıtı Nevşin Mengü'yü susturdu

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir