taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6222
Euro
7.2965
Altın
1587.31
Borsa
89643.71
Gram Altın
337.87
Bitcoin
41900.31

Hasip Kaplan: Top bizde olursa gol atacağız

HDP Milletvekili Hasip Kaplan, Bülent Arınç'ın çözüm süreciyle ilgili "Top karşı tarafta" açıklamasını, "Top bizde olursa gol atacağız" şeklinde yanıtladı.


Whatsapp ile paylaş

Hasip Kaplan: Top bizde olursa gol atacağız

Hasip Kaplan: Top bizde olursa gol atacağız

NTV ekranlarında Erhan Ertürk'ün soruları yanıtlayan HDP Milletvekili Hasip Kaplan, genel seçimler ve çözüm sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Çözüm süreciyle ilgili görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Kaplan'a Erhan Ertürk'ün, "Bülent Arınç 'top karşı tarafta' diyor. Top sizin taraftaysa ne yapılacak?" diye sordu.

"GOL ATACAĞIZ"

"Gol atacağız" yanıtını veren Hasip Kaplan, Ertürk'ü güldürdü. "Kusura bakmayın" diyerek sözlerine devam eden Kaplan, "Top bizde olursa penaltıda ne yapılır? Şakası bir yana; seçim barajı engeliyle geldiler, paket engeliyle geldiler. Bu seçimlerde gerçekten çok ciddi söylüyorum; Türkiye'nin kaderini olumlu yönde değiştirecek bir değişimin arefesindeyiz. Ve bütün bunları gözeterek temkinli adım atıyoruz. Konuşurken temkinli konuşuyoruz" ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Erhan Ertürk, "Temkinli konuştuğunuzun biz de farkındayız" dedi.

Hasip Kaplan'dan NTV Spikeri Erhan Ertürk'ü güldüren yanıt

Hasip Kaplan: Top bizde olursa gol atacağız

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir