taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3462
6.102
1221.23
93616.45
209.879

Hayatı entrikalarla dolu kadın mektup bırakıp intihar etti

Antalya'nın Kepez ilçesinde, küçükken babasının tacizine uğradığını ve eşinin kendisini kız kardeşleriyle aldattığını bir mektupta yazarak intihar eden kadın öldü.

DHA | 31.01.2018 - 14:54..

Antalya'nın Kepez ilçesinde yaşayan 30 yaşındaki 2 çocuk annesi Negihan G.'den 3 gündür haber alınamaması üzerine polis, 22 Ocak günü G.'nin oturduğu daireye gitti.

Eve, itfaiyenin yardımıyla giren polis, Negihan G.'nin kapının arkasına şalıyla kendisini astığını gördü. Yapılan incelemede Negihan G.'nin yaşamını yitirdiği belirlendi.

Hayatı entrikalarla dolu kadın mektup bırakıp intihar etti

BABASININ TACİZİNE UĞRADIĞINI YAZDI

Polis, evde yaptığı araştırmada, Negihan G.'nin intihar öncesi yazdığı 3 sayfalık bir mektup buldu.

'Yine ihanet, yine entrika' sözleriyle başlayan mektubunda Negihan G., küçük yaşta babasının tacizine uğradığını, iki çocuk sahibi olduğu kocasının kendisini kardeşleri ve arkadaşlarıyla aldattığını, boşandıktan sonra birlikte olduğu sevgilisinin de ihanetine uğradığını yazdı.

Negihan G., mektubun sonunda ise 'vasiyet' başlığı altında her şeyin satılıp, paranın iki kızı üzerine yatırılmasını istedi.

Hayatı entrikalarla dolu kadın mektup bırakıp intihar etti

Negihan G.'ün bıraktığı mektupta şu ifadeler yer aldı:

BABASI TACİZ ETTİ, KIZ KARDEŞLERİ EŞİYLE BİRLİKTE OLDU

"Yine ihanet yine entrika. Ey hayat daha neleri yaşatacaksın, nereden vuracaksın ki? Önce baba tacizi, sonra kız kardeşlerimin eşimle birlikte oluşu, arkadaşlarımın eşimle birlikte olması. Şimdi son olarak kuzenim R. İhanetle dolu bir hayat. Nereden tutunsam? Düşüyorum, tutunacak dalım kalmadı. İki kızıma ne verebilirim ki? Anne miyim ben? Çok sorular var, yanıtları yok. Ben hep düştüğümde kendim ayağa kalkmayı bildim. Yaşadığım acılar beni hep bir tık daha büyüttü. Şu an içimdeki sızıyı anlatabilecek bir cümle yok ki. Her şeyi aşmıştım ben olmadı."

Hayatı entrikalarla dolu kadın mektup bırakıp intihar etti

ERKEK ARKADAŞI GENÇ KADINI KUZENİYLE ALDATTI

Kuzeni R.'nin, erkek arkadaşıyla kendisini aldatmasının hayatını bitirdiğini belirten Negihan G., mektubun devamında şunları yazdı:

"R. ve A., benim bir damlacık mutluluğumdu. Çok mu gördün ki, sen benim canım, ciğerimdin. Dert ortağım, sırdaşım, beni anlayan ailemdin. Candan ötemdin. Yaptığın oldu mu? Benim ailem yoktu, hep eksiktim. Senin her şeyin vardı. Annen, baban, kardeşlerin, çocuğun, kocan varken, bendeki bir damla mutluluk muydu zoruna giden? Benim bir damla mutluluğum seni mutlu edebildi mi? Bu nasıl bir ihanet. Nasıl konuşabildin ki benimle? Beni sen yok ettin.

Hayatı entrikalarla dolu kadın mektup bırakıp intihar etti

"EVİMDEKİ HER ŞEYİMİN PARASI KIZLARIMIN HESABINA YATIRILSIN"

Haftanın 6 günü işimde çalışıyor akşamları da ekstra garsonluğa gidiyorum. Bir pazarım var onda da ev temizliğine gidiyorum. Sadece ayaklarımın üstünde durmaya çalışan bir zavallıyım. Ben artık yaşamak istemiyorum. Bu gece son. Böyle yalan bir dünyada temiz kalınmıyor demek ki. O kadar çok herkeste hakkım var ki, bilen bilir. Hakkımı helal etmiyorum. Emek verip arkamdan oynayanlara asıl hakkım helal değil. Artık gidiyorum cehennemde görüşürüz. Evimdeki her şeyim, motorum ben öldükten sonra satılsın devlet tarafından. Kızlarım C. ve A.D.'nın üzerine hesap açılıp, parası onlara yatırılsın. Vasiyetim olsun."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)