taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5705
Euro
7.2526
Altın
1616.17
Borsa
88059.46
Gram Altın
342.171
Bitcoin
42343.66
fuzulev

Hayvan katilleri her gün çoğalıyor

Adana’da Merkez Park içerisinde, karnı ve sol arka ayağı kesilerek vahşice öldürülmüş bir kedi bulundu.


Whatsapp ile paylaş

Hayvan katilleri her gün çoğalıyor

Hayvan katilleri her gün çoğalıyor

Olay, merkez Seyhan ilçesine bağlı Reşatbey Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, sabahleyin Merkez Park’a köpeğini gezdirmeye getiren Oya Sarıoğlu (43), parkta çimenlerin üzerinde yatan bir kedi gördü. Kediye yaklaştığında bağırsaklarının dışarıda, sol arka ayağının da olmadığını fark etti. Sarıoğlu kediye araç çarptığını düşünerek yanına yaklaşıp veterinere götürmek istedi ancak cansız olduğunu gördü. Bunun üzerine Sarıoğlu olay yerine veteriner arkadaşını çağırdı.

KARNI VE BACAĞI KESİLMİŞ

Sarıoğlu, kedinin karnının kesilerek bağırsaklarının dışarı çıkartıldığını, sol arka ayağının da kesildiğini ileri sürerek, "Parka girişte dikkatimi çekti bir de köpeğim hızlı hızlı çekince kediye doğru, baktım canlı yerde yatıyor. Acaba araba mı çarptı yaşıyor mu diye baktığımda bağırsağının dışarıda olduğunu, çoktan hayatını kaybettiğini fark ettim. Bir ayağı yok, bağırsaklar dışarıda. Birden aklıma Eskişehir’de kediyi öldüren şahıs aklıma geldi. Aynısı Adana’da da olmuş dedim. İnanamıyorum. ''

BU NASIL PSİKOPATLIKTIR

''Bağırsak kesilerek dışarı çıkartılmış. Bunu teyit etmek için veteriner arkadaşımı buraya çağırdım. Eğer bacak köpek veya başkası tarafından zarar verilmiş olsa parçalar olurdu hiç parça yok direkt kesilmiş. Ben bir hayvansever olarak devletimden tek bir şey rica ediyorum. Buna tepkisiz kaldıkça, 300 lira para cezası verildikçe bunlar devam edecek. Bu resmen devlete meydan okumadır. Hayvanseverlere ve devlete meydan okumadır, başka hiçbir şey değil. Tek bir şey rica ediyorum, yalvarıyorum bu torba yasasının içerisine hayvan haklarını tamamıyla koysunlar. Bu nasıl psikopatlıktır" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir