taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7452
Euro
7.3011
Altın
1619.21
Borsa
89552.61
Gram Altın
351.149
Bitcoin
46183.38

Hilmi Türkmen: Huzura kastedenlere izin vermeyeceğiz

AK Parti Üsküdar Teşkilatı, Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen ile yerel seçimlere hız kesmeden hazırlanmaya devam ediyor.


Whatsapp ile paylaş

Hilmi Türkmen: Huzura kastedenlere izin vermeyeceğiz

21 Şubatta Salacak ve Ahmediye Mahallelerinin temsilciliklerinin açılış programlarını gerçekleştiren Hilmi Türkmen ve partilileri iki noktada da mahalle sakinleri sevgi ve samimiyetle karşıladılar.

Hilmi Türkmen: Huzura kastedenlere izin vermeyeceğiz

Salacak İrtibat Bürosunun açılışında konuşan Başkan adayı Hilmi Türkmen “Sizlere hizmet Üsküdar’a hizmet için buradayız. Bu güzel toprakları daha da güzelleştirmek için kolları sıvamaya hazırız. Bunun en büyük örneğini de Paşakapısı Cezaevi’nin yerine Salacak Mahallesine yakışır bir kültür merkezi yaparak göstereceğiz inşallah. Ak Kadrolar olarak ‘İşimiz hizmet gücümüz millet’ diyerek yola çıktık.” dedi. Salacak irtibat bürosunun hayırlara vesile olmasını dileyerek kendisini samimiyetle dinleyen mahalle sakinlerine teşekkür eden Türkmen daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu.

“HUZURA KASTETMEYE ÇALIŞANLARA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Salacak Mahallesi’nin yanı sıra Ahmediye Mahallesi’nin de temsilcilik açılışına iştirak eden Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen burada da mahalle sakinlerinin sevgi gösterileriyle karşılandı. Kısa bir konuşma yapan Türkmen: “ Bu milletin huzuruna kastetmeye çalışanlara izin vermeyeceğiz. Sizlerin güveni ve desteğiyle bugüne kadar sürdürdüğümüz hizmetleri arttırarak devam ettireceğiz inşallah. Ak Kadrolar olarak Üsküdar’a, İstanbul’a ve Türkiye’ye birçok hizmet yaptık. 30 Mart’tan sonra da hizmete hız kesmeden devam edeceğiz inşallah. Bu vesileyle açtığımız Ahmediye Mahallesi İrtibat Büromuzun hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum ” diyerek sözlerini noktaladı. Açılış sonrası mahalle esnafının kapılarını çalan Hilmi Türkmen, esnafın misafirperverliğinden duyduğu mutluluğu dile getirdikten sonra, ünü bütün İstanbul’ca bilinen Cuma pazarını da ziyaret edip hem tezgahları dolaştı hem de pazar esnafı ve alışveriş yapan halkla sohbet imkanı buldu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir