taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Hilmi Türkmen: Makam ve mevkiler gelip geçicidir

Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen Üsküdar’a dair projelerini anlatmak için Vanlılar Derneği’ndeydi.

22.02.2014 - 16:01..
Whatsapp ile paylaş

Projelerini tek tek anlatan Türkmen konuşmasına “Aynı davanın dertlileri, aynı davanın yolcularıyız. Sayın Başbakanımızın dediği gibi  ‘Makam ve mevkiler gelip geçicidir, önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır.’ 

Hilmi Türkmen: Makam ve mevkiler gelip geçicidir

Bütün mazlum insanların yegane umudu Türkiye ve AK parti olmuştur. Bizler bu umuda sırtımızı dönemeyiz.Biz Türkiye olarak biriz beraberiz.” diyerek devam etti.

 Üsküdar’da yaşayan Vanlıların dilek ve dertlerine kulak veren Hilmi Türkmen “ Bu güzel beldeye şehremini olmayı büyük bir lütuf görüyorum. Bütün gücümle bunun hakkını vermek için çalışacağım.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ak Parti İlçe Başkanı Sinan Aktaş ile birlikte programa katılan Hilmi Türkmen dernek üyelerinin ve misafirlerin sorularını cevaplayıp dilek ve şikayetlerini dikkatle dinleyerek notlar aldı.

Ziyaret gerçekleştirdiği her yerde gördüğü ilgi ve misafirperverliğin kendisini oldukça onore ettiğini ifade eden Türkmen, Üsküdar’a hizmet etmeye gönül vermiş olmaktan gurur duyduğunu bir kez daha dile getirdi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir