taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5857
Euro
7.2646
Altın
1619.78
Borsa
88059.46
Gram Altın
343.001
Bitcoin
42007.33
fuzulev

Hırsız var diyen vekilin evine hırsız girdi

CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı'nın Ankara'daki evine hırsız girdi.


Whatsapp ile paylaş

Hırsız var diyen vekilin evine hırsız girdi

Hırsız var diyen vekilin evine hırsız girdi

Müslim Sarı'nın evinden televizyon, cep telefonu, laptop, tablet bilgisayar ve ziynet eşyası çalındı.

Sarı, evden öğlen saatlerinde ayrılıp meclise geçtiğini, akşam döndüğünde ise eve hırsız girdiğini farkettiklerini belirtti.

"GÖRGÜ TANIĞI YOK"

Tespit edildiği kadarıyla bir kaç kişinin eve girdiğinin sanıldığını ifade eden Sarı, elektronik eşyaların yorgana sarılıp götürüldüğünü dile getirdi.

Sarı, "Ayakkabıları götürmüşler ama kutularını bırakmışlar. Olay yeri inceleme geldi, henüz tespit edilmiş net bir parmak izi yok. Çünkü eldiven kullanmışlar, kilidi kırmışlar. Emniyetli bir kapıydı, alttan ve üstten dilleri vardı. Görgü tanığı da yok, apartmanda kamera da yok. Karşıda hastane var, arkada da market var ama açıları uygun mu değil mi emniyetteki arkadaşlar değerlendirecek" diye konuştu.

"MECLİS'TE HIRSIZ VAR DİYE BAĞIRIRKEN.."

"Biz hırsız var diye Meclis'te bağırırken bunun üzerine böyle bir olayın olması enteresan" diyen Sarı, tablet bilgisayar ve laptoplarda bilgilerin ve üç yıldır yaptığı çalışmaların bulunduğunu söyledi. Ziynet eşyalarının da çalındığını belirten Sarı, "Hırsızlık her yerde, Meclis'te, aramızda, evimizde her yerde. Her yerde hırsız var" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir