taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.0775
6.824
1284.92
86072.28
251.137

Hırsıza karşı önlem alınması için polis harekete geçti

Adana'da hırsızlık olaylarına karşı vatandaşları bilinçlendirmek adına polis ekipleri, kendilerini "tüpçü" olarak tanıtarak vatandaşların kapısını çaldı.

DHA | 21.04.2019 - 12:45..
Whatsapp ile paylaş

Adana İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen ziyaretler, konutlarda can ve mal güvenliğine yönelik dışardan gelebilecek tehlikelere karşı alınması gereken tedbirler konusunda vatandaşlarda duyarlılık oluşturmak amacıyla yapıldı.

Hırsıza karşı önlem alınması için polis harekete geçti

POLİS EKİPLERİ KAPI KAPI GEZDİ

Polis ekipleri, kendilerini 'tüpçü' olarak tanıtan ve hırsızlık yapanlara karşı bilinç oluşturmak için görüntülü diyafon sisteminin olduğu apartmanlara giderek, diyafon kamerasını elleriyle kapatıp kapılarını çaldıkları vatandaşlara "tüpçü" ve "hırsız" olduklarını söyledi.

Hırsıza karşı önlem alınması için polis harekete geçti

'HIRSIZ' DENİLMESİNE RAĞMEN KAPIYI AÇTI

Kapısı çalınan bazı vatandaşlar, bu cevaba rağmen apartman giriş kapılarını polis ekiplerine açtı. Ekiplere kapıyı açan Hatice Nurçam, "Bir anda tedirginlikle kapıyı açmış bulundum." dedi.

Hırsıza karşı önlem alınması için polis harekete geçti

Polis, vatandaşları hem komşularının hem de kendilerinin can ve mal güvenliği için yabancılara kapılarını açmaması konusunda uyardı.

Hırsıza karşı önlem alınması için polis harekete geçti VİDEO

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir