taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.35075
6.06695
1216.265
93611.67
209.351

Hırvatistan'da sarhoşlar birbirini dövdü

Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de sarhoş iki kişi, bir sözlü atışma sonucu kavgaya tutuştu. Kavgayı ayırmaya çalışan bir kişinin de dayanamayıp sarhoş saldırganlara dayak atmasıyla ortalık karıştı.

Haber Merkezi | 05.04.2018 - 11:02..

Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de ilginç bir kavga meydana geldi. Sesvete bölgesinde sarhoş iki kişi, bir barın önünde oturuyorlardı. İki kişi bir süre sonra sözlü olarak birbiriyle tartışmaya tutuştu, tartışma kısa süre içinde fiziki şiddete dönüştü.

Hırvatistan'da sarhoşlar birbirini dövdü

BİRBİRLERİNİ DÖVDÜLER

Kavga eden iki kişiden biri, karşısındaki adamı yumruklarla dövmeye başladı. Çevredeki hiç kimse bu duruma müdahale etmedi. Adam, burnundan akan kanlar ile yerde kalırken, karşısındaki kişiye cevap vermeye çalıştı, tam o srada arkada bulunan bir başka adam araya girerek kavgayı durdumaya çalıştı.

Hırvatistan'da sarhoşlar birbirini dövdü VİDEO

Hırvatistan'da sarhoşlar birbirini dövdü

ADAMDAN SARHOŞA DAYAK

Kavgayı ayırmaya çalışan adam, karşısındaki adamın halen küfür ve hakaretler ile sözlü atışmaya girdiğini görünce o da kavgaya dahil oldu. Küfür ederek saldırgan hareketler yapan adama saldırdı, dayak attı. Neye uğradığını şaşıran adam suratına gelen yumruklar ile yere yığıldı kaldı.

Kalktığında karşısında sadece ilk dövdüğü adamı bulan sarhoş, onu yeniden yumruklayarak kaçmaya çalıştı, ancak başarılı olamadı. Olayın ardından yaralı iki kişi de hastaneye kaldırıldı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)