taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7436
Euro
7.2952
Altın
1618.48
Borsa
89552.61
Gram Altın
349.902
Bitcoin
45672.57

Hollande Amerika ziyaretine yalnız gitti

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, yaşadığı aşk skandalı nedeniyle ayrıldığı eski first lady Valerie Trierweiler olmadan gittiği ABD'deki temaslarına devam ediyor.


Whatsapp ile paylaş

Hollande Amerika ziyaretine yalnız gitti

ABD Başkanı Barack Obama ve eşi Michelle Obama, Washington'ı ziyaret eden Fransa Cumhurbaşkanı François HollandeBeyaz Saray'da resmi törenle karşıladı. Beyaz Saray'ın Güney Bahçesi'nde düzenlenen törende, ABD ve Fransa milli marşları okundu, 21 pare top atışı yapıldı.

Hollande Amerika ziyaretine yalnız gitti

BİRLİK VE BARIŞ MESAJI

Daha sonra konuşma yapan iki lider, iki ülke arasında uzun geçmişe dayanan bağların altını çizdi, törene katılanlar arasında bulunan, 2. Dünya
Savaşı sırasında Fransa'da görev yapan iki Amerikalı savaş gazisini de selamladı.

Hollande Amerika ziyaretine yalnız gitti

FIRST LADY'SİZ ZİYARET

Hollande, yaşadığı aşk skandalı nedeniyle Amerika ziyaretini tek başına yapmak zorunda kaldı. Ayrıldığı eski first lady Valerie Trierweiler'ın gelmediği seyahate yeni sevgilisi Julie Gayet de katılmadı. Hollande yalnız kaldı.

Hollande Amerika ziyaretine yalnız gitti

GAZETECİ AÇIK AÇIK SORMUŞTU

Hollande'ın oyuncu Julie Gayet ile olan gizli ilişkisi ortaya çıktıktan sonra Fransız bir gazeteci, ''Hayat arkadaşınız ABD'ye yapılacak resmi ziyarete first lady olarak mı gidecek?'' şeklinde bir soru sormuştu. Hollande, bu konunun ziyarete kadar açıklığa kavuşacağı söylemişti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir