taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7705
Euro
7.324
Altın
1660.58
Borsa
92071.13
Gram Altın
361.813
Bitcoin
49449.93

HTC One en iyi akıllı telefon seçildi

HTC’nin 2013 yılındaki amiral gemisi, yerinden takip ettiğimiz Mobil Dünya Kongresi’nde ‘En İyi Akıllı Telefon’ ödülüne layık görüldü.


Whatsapp ile paylaş

HTC One en iyi akıllı telefon seçildi

HTC One en iyi akıllı telefon seçildi

HTC One, bir yıl öncenin cihazı olmasına rağmen, bu yılki Mobil Dünya Kongresi 2014'te 'En İyi Telefon' seçilmeyi başardı. Seçim, medya ve analiz topluluklarından seçilen 175'i aşkın bağımsız sektör uzmanının oluşturduğu bir panelin oylarıyla belirlendi.

GELECEK AYLAR İÇİN FARKLI PLANLARI VAR

Ödülü bizzat alan HTC CEO'su Peter Chou şöyle söyledi: "Sahip olduğu şık tasarım, etkileyici işlevsellik ve üstün ses özelliği ile HTC One'ın hala oyunun kurallarını değiştiren bir akıllı telefon olarak görülüyor olması bizi çok onurlandırdı. HTC One için yeniden bir uluslararası ödül kazanmamız da bu cihazın mobil deneyimi yeni bir seviyeye getirdiğini ortaya koyuyor. Bu ödül, HTC'nin var olan yarış içerisinde ayrı bir konuma taşındığını da kanıtlıyor. Gelecek aylar için planladığımız şaşırtıcı inovasyonlarla sahip olduğumuz bu başarıyı daha da ilerletmek için sabırsızlanıyoruz."

HTC One, Mobil Dünya Kongresi 2013'te 'En İyi Yeni Mobil Telefon, Cihaz ve Tablet' dalında Global Mobil Ödülü'nü kazanmıştı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir