Euro
15.0121
-3.31%
Dolar
13.2385
-3.16%
Altın
755.21
-3.02%
Borsa
1.852
2.32%
Bitcoin
767.294
2.30%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C
  3 polisi şehit etti, cenazesi camiye sokulmadı

  3 polisi şehit etti, cenazesi camiye sokulmadı

  Şanlıurfa'da 3 polisi şehit ettikten sonra polisle girdiği çatışmada ölen Hüseyin Doğukan Erdoğan'ın cenazesi camiye sokulmadı.
  • Haber Merkezi
  • 12.07.2016 - 15:33

  Şanlıurfa'da 3 polisi şehit ettikten sonra polisle girdiği çatışmada ölen emekli uzman çavuşun oğlu Hüseyin Doğukan Erdoğan, memleketi Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde toprağa verildi.

  Cami cemaati cenaze namazının camide kılınmasını istemeyince, Erdoğan'ın cenazesi mezarlıktaki bir duvarın üzerinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

  BABASININ SİLAHI İLE POLİSLERE SALDIRDI

  Şanlıurfa'da dün meydana gelen olayda, annesi ile birlikte şehirler arası otobüs terminalinde meydana gelen olayda, üst aramasına karşı çıkan emekli uzman çavuşun oğlu 17 yaşındaki Hüseyin Doğukan Erdoğan, babasının silahı ile polislere saldırmış ve 3 polisi şehit etmişti. Olayın ardından kaçan Erdoğan, polisler ile girdiği çatışmada 3 polisi yaraladıktan sonra öldürülmüştü.

  3 polisi şehit etti, cenazesi camiye sokulmadı #1

  BATTANİYE İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

  Sivil bir araçla camiye götürülmek istenen Erdoğan'ın cenazesine, cami cemaati tepki gösterince, cenaze camiye alınmadan doğrudan mezarlığa götürüldü. Cenazenin, mezarlık görevlilerinin kazma ve kürekleri götürmesinden dolayı araç içerisinde bekletildiği de öğrenildi. Öğle namazına müteakip, mezarlıkta, mahalle imamının önderliğinde kılınan Erdoğan'ın cenazesi, battaniye içinde toprağa verildi.

  3 polisi şehit etti, cenazesi camiye sokulmadı VİDEO

  3 polisi şehit etti, cenazesi camiye sokulmadı #2

  3 polisi şehit etti, cenazesi camiye sokulmadı #3

  3 polisi şehit etti, cenazesi camiye sokulmadı #4

  3 polisi şehit etti, cenazesi camiye sokulmadı #5

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir