Petrol
86.85
1.50%
Euro
19.6033
-0.13%
Dolar
18.638
0.02%
Altın
1.07
-0.66%
Borsa
4960
0.00%
Bitcoin
323.222
-0.06%
11ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 11 C

  Yaşar Nuri hastalanınca genç sevgilisi ortadan kayboldu

  Bir dönem Yaşar Nuri Öztürk ile nişanlanan sanatçı Nazlı Kanaat, ünlü ilahiyatçının popülaritesinin azalmasıyla sırra kadem bastı.
  • 17.06.2016 - 14:21
  Yaşar Nuri hastalanınca genç sevgilisi ortadan kayboldu

  Şimdilerde kanser tedavisi gören ve durumu gittikçe kötüleşen Yaşar Nuri Öztürk, bir dönem çalkantılı özel hayatıyla gündeme gelmişti.

  18 YILLIK YUVASINI YIKTI

  18 yıllık evliliği bitiren Yaşar Nuri Öztürk, kendisinden yaşça bir hayli küçük olan Nazlı Kanaat ile aşk yaşamaya başlamıştı. Evlilik planları yapan çift, Yaşar Nuri Öztürk'ün hastalığının ortaya çıkmasıyla nikahı askıya almak zorunda kaldılar.

  Yaşar Nuri hastalanınca genç sevgilisi ortadan kayboldu #1

  UNUTULUP GİTTİ

  Bir dönem Türkiye'nin en çok konuştuğu isimlerden olan Nazlı Kanaat'in Yaşar Nuri Öztürk'ün rahatsızlanması ve popüleritesinin azalmasıyla hayatımıza girmesi gibi unutulması da hızlı oldu. Sırra kadem basan Kanaat'ten şimdilerde haber alınamıyor.

  TANIŞMA HİKAYELERİNİ BÖYLE ANLATMIŞTI

  Yaşar Nuri Öztürk, Ankara radyosunda Türk Sanat müziği sanatçısı olan Nazlı Kanaat'le tanışma hikayelerini şöyle anlatmıştı: "Saba'nın (Tümer) programı buna aracı oldu tabiri caizse. Biz "Türk sanat müziğini bugün kim defosuz okuyor?" diye konuşurken ben de Nazlı Hanım'ın önemli bir yeri olduğunu söyledim. Yoksa Nazlı Hanım'ı tanımam; evli midir, bekâr mıdır, kaç çocuğu var, bilmem. O da zarif bir insan, teşekkür etmek için beni aradı. Zaten halası 'Koca adam seni övdü, aç teşekkür et' deyince aramış. Oradan başladı iş. Bekâr olduğu ortaya çıkınca tabii kancayı taktım açıkçası. Sonuç böyle oldu.

  Yaşar Nuri hastalanınca genç sevgilisi ortadan kayboldu #2

  HAYATIMDA İLK DEFA...

  Sonra ikinci, üçüncü, dördüncü telefon… Bir konuşmamızda ' İstanbul'a geliyor musunuz? Müzikle ilgili sohbet edelim' dedim. 'Arada geliyorum, gelirseniz konuşuruz' dedi. Ben de ' Ankara'ya özel olarak bunun için gelsem ne olur?' diye sordum. 'Zahmet olur ama siz bilirsiniz' deyince gittim Ankara'ya. Hayatımda ilk defa bir hanımefendiyle görüşmek üzere şehirlerarası yolculuk yaptım.

  NAZLI HANIM 25 YAŞINDA GİBİ

  Nazlı Hanım da 44 yaşında. Gazeteler 'Kendinden 20 yaş küçük kadınla nişanlandı' diye yazıyor ama Nazlı 69 doğumlu. Ben 62 yaşındayım, 61 yaşında bir hanım mı bulacaktım? Bunu söyleyen aşağılık, soytarı biri. Nazlı Hanım'ın 30 ya da 25 yaşındaki bir hanımla farkı yok.

  Yaşar Nuri hastalanınca genç sevgilisi ortadan kayboldu #3

  AŞKIN AFETİNE MARUZ KALDIM

  Aşk afettir. Hayatımda da hep acı ve ıstırap olmuştur. Ama yaratıcıdır da. Mutlu olmak için sevgi ve saygı aşktan önceliklidir. Bir daha aşkın afetine maruz kalmak istemem."

  Yaşar Nuri Öztürk: Grip yüzünden biraz zayıfladım VİDEO

  Yaşar Nuri hastalanınca genç sevgilisi ortadan kayboldu #4

  Yaşar Nuri hastalanınca genç sevgilisi ortadan kayboldu #5


  Görüş Bildir