Petrol
84
-1.21%
Euro
17.8177
-0.15%
Dolar
18.4458
0.17%
Altın
971.94
-0.12%
Borsa
3282
0.00%
Bitcoin
349.550
-1.01%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C

  Erdoğan'dan Batı'ya terör saldırılarından şikayet etmeyin

  Batı ülkelerinin Doğu Guta'da yaşananlara tepki göstermemesini eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Terör eylemlerini şikayet etme hakkınız kalmamıştır" ifadelerini kullandı.
  • AA
  • 09.04.2018 - 05:00
  Erdoğan'dan Batı'ya terör saldırılarından şikayet etmeyin

  Nur Tatar Kapalı Spor Salonu'ndaki Van 6. Olağan İl Kongresi konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Batı ülkelerine yüklendi.

  Türkiye'ye terör ile mücadelede destek verenlere teşekkür eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, militanların destekçilerine ise sert ifadelerle cevap verdi.

  Erdoğan dan Batı ya terör saldırılarından şikayet etmeyin #1

  "TERÖR EYLEMLERİNİ ŞİKAYET HAKKINIZ KALMADI"

  Van'da halkın karşısına çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ey batı, Doğu Guta’da katledilen yavrulara kadınlara insanlara ne zaman dönüp bakacaksınız da ‘Bunlar adil davranıyor’ diyeceğiz. Sizin demokrasi anlayışınıza da insan hakları ve diplomasi anlayışınıza da yazıklar olsun. Bu ülkelerin hiçbirinin terörizmden, terör eylemlerinden şikayet etmeye hakkı kalmamıştır. Biz kendi mücadelemizi sonuna kadar yürüteceğiz" ifadelerini kullandı.

  Erdoğan dan Batı ya terör saldırılarından şikayet etmeyin #2

  "CEHENNEME KADAR YOLUNUZ VAR"

  Türkiye'nin terör örgütlerine karşı verdiği mücadeleye değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu mücadelede destek olanlara teşekkür ederiz. Karşımıza geçip teröristlerin ağzıyla konuşanlara ise ‘cehenneme kadar yolunuz var’ diyoruz” dedi.


  Görüş Bildir