Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
492.504
-7.22%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C
  Abdullah Gül: Şehitler varken başka konular tartışılmaz

  Abdullah Gül: Şehitler varken başka konular tartışılmaz

  Abdullah Gül Cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Gül 'önüne yatmak' tartışmaları için 'ayıp' dedi.
  • Haber Merkezi
  • 08.04.2016 - 15:14

  11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cuma namazını Maslak'taki İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü bahçesinde yer alan Fatih Ormanı Camii'nde kıldı.

  Cami cemaatini selamlayan Gül vatandaşlarla tokalaştı; bol bol fotograf çektirdi. Abdullah Gül cami çıkışında kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını da cevaplandırdı.

  Abdullah Gül: Şehitler varken başka konular tartışılmaz #1

  "BÜTÜN MİLLETİMİZE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM"

  Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlerin tuzakladıkları bombayı patlatmaları nedeniyle şehit olan polis memurları Salih Taç ve Erkan Başpehlivan'ın uzun yıllar koruma ekibinde çalıştığını belirten Gül, "Hepsi birbirinden kıymetli binbaşı, emniyet amirleri hepsi de büyük fedakarlıklar içerisinde bu görevlerini yapıyorlar. Hepsine Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Başta aileleri bütün milletimize başsağlığı diliyorum. Hem polis teşkilatına, hem Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başsağlığı diliyorum" dedi.

  Abdullah Gül: Şehitler varken başka konular tartışılmaz VİDEO

  "BUNLARI KONUŞMAK TATSIZ İŞLER"

  Bir basın mensubunun "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözleriyle ilgili neler düşünüyorsunuz?" sorusuna Gül, "Bu kadar şehidin olduğu dönemde bunları konuşmakta doğrusu, ayıp... Bunlar olmaması lazım mevzular. Hergün 5 tane, 10 tane şehidin olduğu bir memlekette bunları konuşmak tatsız işler" diye cevap verdi.


  Görüş Bildir