Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
417.396
2.28%
27ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 27 C

  Adana'da damat-kayınpeder çatışması

  Seyhan'da bir damat, yolda karşılaştığı kayınpederini önce bıçakla sonra silahla yaraladı.
  • DHA
  • 27.04.2016 - 15:41
  Adana'da damat-kayınpeder çatışması

  adana

  Adana'nın Seyhan ilçesinde Atikop Toptancıları Sitesi içerisindeki bir banka şubesinin önünde meydana gelen olayda, Harun Nazar banka şubesinde işlem yaptırırken kayınpederi ve eşinin akrabalarıyla karşılaştı.

  DAMAT-KAYINPEDER KAVGASI

  Harun Nazar yanında bulunan akrabası Ziya Nazar ile birlikte kayınpederi Özdemir Sadıklı ile banka içinde tartışmaya başladı. Banka çıkışında tartışma kavgaya dönüşünce Harun Nazar, önce bıçağını çıkarıp kayınpederi Özdemir Sadıklı, Ali Sadıklı, Aydemir Sadıklı ve Yavuz Sadıklı’ya saldırdı.

  SOKAKTA SİLAHLI ÇATIŞMA

  Kayınpeder Özdemir Sadıklı da tabancasını çıkarıp ateş edince bu kez üzerindeki tabancayı çeken Harun Nazar, peş peşe ateş ederek Özdemir Sadıklı, Ali Sadıklı, Aydemir Sadıklı ve Yavuz Sadıklı yaraladı. Ardından silahını bırakan Harun Nazar, yerde kanlar içindeki kayınpederi Özdemir Sadıklı’yı yumruklayıp tekmeledi.

  Adana'da damat-kayınpeder çatışması VİDEO

  DAMAT GÖZALTINA ALINDI

  Yaralılar çağrılan sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırılırken polis Harun Nazar’ı gözaltına aldı. Banka önündeki 4 aracın da isabet eden kurşunlardan hasar gördüğü ve film sahnesini aratmayan çatışma anı, yakındaki iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

  Adana da damat-kayınpeder çatışması #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir