Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
323.078
-2.34%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  Adana'da evden eve üst geçit yapan baba

  Adana'da bir kişi, oğlunun evi ile kendi evi arasına üst geçit yaptırdı..
  • İHA
  • 29.02.2016 - 10:10
  Adana'da evden eve üst geçit yapan baba

  Adana'da bir kişi, daha kolay gidip gelmek için kendi evi ile oğlunun evi arasına üst geçit yaptırdı. Yüreğir ilçesinde kahvehane işletmeciliği yapan Necmettin Afşin (51) geçen oğlu Orhan Afşin'i (24) evlendirdi. Afşin, altı kahvehane olan 2 katlı evinin bulunduğu sokağın karşı tarafına da oğluna iki katlı ev yaptırdı.

  Adana da evden eve üst geçit yapan baba #1

  SOKAĞIN KARŞISINDA OĞLUNA EV YAPTIRDI

  Yüreğir ilçesinde kahvehane işletmeciliği yapan Necmettin Afşin (51) geçen oğlu Orhan Afşin'i (24) evlendirdi. Afşin, altı kahvehane olan 2 katlı evinin bulunduğu sokağın karşı tarafına da oğluna iki katlı ev yaptırdı.

  Adana da evden eve üst geçit yapan baba #2

  SORUNA PRATİK ÇÖZÜM

  Baba ile oğlun evini ortadan geçen sokak ayırıyordu. Evleri ayrı olsa da sürekli birbirlerine gidip gelen aileler, hem inip çıkmanın yorucu olması, hem de evin altında kahvehane bulunması nedeniyle soruna çözüm aradı.

  Adana'da evden eve üst geçit yapan baba VİDEO

  Adana da evden eve üst geçit yapan baba #3

  3 BİN LİRAYA EVDEN EVE ÜST GEÇİT

  Necmettin Afşin'in aklına evden eve üst geçit yapmak fikri geldi. Hemen ustalarla görüşen baba Afşin, fikrini hayata geçirmeye başladı. Afşin 3 bin lira harcayarak evden eve üst geçit yaptırdı. Şimdi Afşin ailesi fertleri çok daha rahat bir şekilde birbirlerine gidip gelebiliyorlar.

  Adana da evden eve üst geçit yapan baba #4

  KİMSEDEN ÖRNEK ALMADIM

  3 bin lira para harcayarak üst geçit yaptırdığını ancak buna değdiğini söyleyen Necmettin Afşin, "Oğlum ve gelinim hem yorulmasın hem de altta kahvehane olduğu için ulaşımı kolaylaştırmak isterken üst geçit yaptırma fikri doğdu. Kimseden örnek almadım kendim düşündüm ve yaptırdım. Şimdi çok güzel oldu" dedi.

  Orhan Afşin ise babasının kendisini ve eşini düşünerek üst geçit yaptırdığını ifade ederek, "Artık yorulmadan kolaylıkla birbirimize gidip geliyoruz. Baba çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

  Adana da evden eve üst geçit yapan baba #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir