Euro
10.2486
-0.21%
Dolar
8.4477
-0.64%
Altın
499.15
-0.03%
Borsa
1.441
-0.25%
Bitcoin
429.954
-1.47%
22ºC
İstanbul
Güneşli 22 C

  Adana'da gelin gerdek gecesinden sonra altınlarla kaçtı

  Adana'da çaycılık yapan Fatih Çakır, evlendiği eşi Ayşenur M.'nin düğün sabahı yaklaşık 20 bin TL'lik nakit para ve altınları alıp kaçtığı iddiasıyla polise başvurdu.
  • 29.01.2015 - 15:57
  Adana'da gelin gerdek gecesinden sonra altınlarla kaçtı

  adana

  Adana'da Kozan ilçe Belediyesi'nde çaycılık yapan 27 yaşındaki Fatih Çakır, evlendiği eşi Ayşenur M.'nin düğün sabahı yaklaşık 20 bin TL'lik nakit para ve altınları alıp kaçtığı iddiasıyla polise başvurdu.

  BİR AY SONRA EVLENMEYE KARAR VERDİ

  Fatih Çakır, teyzesinin kızı aracılığıyla Ayşenur M. ile tanıştığını, bir ay arkadaşlıktan sonra evlenmeye karar verdiklerini belirtti.

  Adana'da gelin gerdek gecesinden sonra altınlarla kaçtı İZLE

  "ÇOK HEYECANLIYIM, BUGÜN OLMASIN"

  8 Ocak'ta kıyılan nikah sonrası 24 Ocak'ta düzenlenen düğünle evlendiklerini kaydeden Fatih Çakır, düğünün bitmesinin ardından salondan ayrılıp eve gittiklerini belirterek şunları anlattı: "Eve gittiğimizde eşim gerdek gecesine girmemek için 'Fatih çok heyecanlıyım, bugün olmasın' diyerek beni kandırdı ve o gece birlikte olmadık. Sabah olduğunda eşim kahvaltı için beni ekmek almaya gönderdi. Döndüğümde kapı açılmadı. Çilingir çağırıp kapıyı açtırıp içeri girdiğimde eşim evde yoktu. Evi kontrol ettiğimde de yaklaşık 20 bin TL'lik altın ve paraların yerinde olmadığını gördüm."

  Adana da gelin gerdek gecesinden sonra altınlarla kaçtı #2

  ALTIN VE PARALARI GERİ İSTEDİ

  Eşi Ayşenur'un annesinin yanında olduğunu öğrendiğini, buraya gittiğini ancak eşini eve dönmeye ikna edemediğini kaydeden Çakır şöyle devam etti: "Kendisi 'taşınıp burada yaşayalım' dedi. Ben de Kozan'da bir işim ve çevrem olduğunu belirtip teklifini reddettim. Benimle gelmeyince altın ve paraları istedim vermediler.

  Adana da gelin gerdek gecesinden sonra altınlarla kaçtı #3

  BU İLK VUKUAT DEĞİL

  Daha sonra yaptığım araştırmada eşimin Osmaniye, Kadirli ve Sumbas İlçeleri'nde de aynı yöntemle dolandırıcılık yaptığını öğrendim. Bunun üzerine Kozan Cumhuriyet Savcılığı'na gidip suç duyurusunda bulundum. Boşanmak için de dava açacağım."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir