Petrol
84.54
0.77%
Euro
19.2534
-0.03%
Dolar
18.6358
0.05%
Altın
1.048
0.56%
Borsa
4962
0.00%
Bitcoin
312.945
1.13%
14ºC
İstanbul
Çok bulutlu 14 C

  Afillikitap ile tatil fotoğrafları fotokitaba dönüşüyor

  Afillikitap ile tatil fotoğraflarını fotokitaba dönüştürme zamanı..
  • 13.09.2013 - 13:54
  Afillikitap ile tatil fotoğrafları fotokitaba dönüşüyor

  Afillikitap ile tatil fotoğrafları fotokitaba dönüşüyor #1

  Afillikitap; heyecanla hazırlanılan tatil planları uygulandıktan sonra, biriken tatil anılarını fotokitaba dönüştürerek ölümsüzleştirmek ve kitaplığında yer vermek isteyenler için yaratıcı bir fotokitap servisi...

  Türkiye'deki web tabanlı ilk fotokitap hizmeti olan Afillikitap fotokitap servisi ile telefon, dijital fotoğraf makinesi ve bilgisayardaki fotoğraflarla sadece yarım saatte mükemmel bir fotoğraf albümü hazırlamak mümkün. Dijital yolla geleneksel bir albüm oluşturmak , ''İşte benim hikayem'' demek, tatil anılarını sonsuza kadar canlı tutmak isteyenlere Afillikitap üç kolay adımda kolay ve eğlenceli fotokitap servisi hizmeti sunuyor.

  Afillikitap uygulaması ile internet üzerinden, istenilen tema seçildikten sonra fotoğraflar çok kısa sürede siteye yükleniyor ve siparişe hazır hale geliyor. Instagram, Facebook ya da Flickr fotoğraflarıyla bir fotokitap oluşturarak sipariş vermek, oto editör ile yüzlerce renk ve tema içerisinden seçilen tamamen kişiye özel hazırlanacak fotokitaba 7 gün içerisinde sahip olmak için yalnızca 10 dakika gerekiyor.

  Afillikitap ile program indirmeden sadece 3 kolay adımda fotokitap siparişe hazır

  Fotoğraf yükle,Konuya göre tema seç, Fotoğrafları yerleştir,

  Afillikitap fotokitap servisinin en önemli kolaylığı, program indirmeden on-line olarak uygulamaya girildiğinde bilgisayardaki fotoğraflarla beraber farklı sosyal medyalardaki fotoğrafların rahatlıkla aynı albüm içinde bir araya getirilebilmesi. Esnek tasarım özellikleri, sınırsız hayal gücü ve yaratıcılığa olanak sağlayan kolay kullanımı ile Afillikitap fotokitap servisi, tamamen kişiye özel renkler, şablonlar, hazır temalar kullanarak kitap oluşturmaya ve dilerseniz facebookta paylaşmaya da imkan sağlıyor.


  Görüş Bildir