Euro
10.1241
0.1%
Dolar
8.6395
-0.14%
Altın
491.16
-0.16%
Borsa
1.407
1.58%
Bitcoin
376.720
5.72%
14ºC
İstanbul
Bulutlu 14 C

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı'ndan yangın bölgelerine 21 tır yardım

  Orman yangınlarının devam ettiği Marmaris ve Milas'a Ak Parti Ankara İl Başkanlığı'nın 21 tır yardımı yola çıktı.
  • AA
  • 03.08.2021 - 00:28
  AK Parti Ankara İl Başkanlığı'ndan yangın bölgelerine 21 tır yardım

  Yurdun birçok bölgesinde orman yangınları devam ederken bir taraftan da mağdur olan vatandaşların ihtiyaçları karşılanması için süratle bölgelere yardımlar gidiyor.

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere orman yangınlarının etkili olduğu Marmaris ve Milas'a 21 tır yardım malzemesi gönderdi.

  Sincan Hayvancılık bölgesi önünde bekletilen tırlara partililer tarafından yüklenen malzemeler, duanın ardından yola çıktı.

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı ndan yangın bölgelerine 21 tır yardım #1

  TEMEL İHTİYAÇLARI KARŞILAYACAK KOLİLER HAZIRLANDI

  Orman yangınlarının etkili olduğu bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak malzemeler arasında temel gıda maddeleri, hijyen malzemeleri, kıyafet, el feneri, kazma, çapa, eldiven, bebek bezi, şarj üniteleri, içme suyu, hayvanların bakımı ve beslenmesinde kullanılan malzemeler yer aldı.

  AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Marmaris ve Milas'a gidecek 10 tırda hayvanlar için yem ve saman, diğer 11 tırda temel gıda maddeleri, hijyen malzemeleri, kıyafet, el feneri, kazma, çapa, eldiven, bebek bezi, şarj üniteleri ve içme suyu gibi malzemelerin bulunduğunu söyledi.

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı ndan yangın bölgelerine 21 tır yardım #2

  "TÜRKİYE GÜÇLÜDÜR"

  Yangının başladığı günden itibaren Ankara teşkilatları olarak yardımlar için seferber olduklarını ifade eden Özcan, daha önceki afetlerde de çalışma yürüttüklerini aktardı.

  Hakan Han Özcan, "Bizler vatandaşımızın iyi gününde değil, kötü gününde de yanında olan bir parti olarak yine milletimizin yanındayız. Karmaşa çıkartıp çeşitli algılarla Türkiye'yi uluslararası alanda aciz duruma düşürmek isteyen ve bununla alakalı keyif naraları atanlar var ama bizler buna müsaade etmeyeceğiz. Türkiye güçlüdür, Anadolu halkı güçlüdür, fitneye asla müsaade etmez. Bizler aynı 15 Temmuz'da olduğu gibi şimdi de teyakkuz halindeyiz." diye konuştu.

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı ndan yangın bölgelerine 21 tır yardım #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir