Petrol
111.51
2.27%
Euro
17.4644
-0.36%
Dolar
16.7473
0.29%
Altın
972.38
0.25%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
328.448
4.18%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Ak Parti Ardahan teşkilatı istifa etti

  AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar, teşkilat olarak istifa ettiklerini belirterek, ''Her son bir başlangıç demektir. İnşallah bu kararımız partimize, ülkemize ve ilimize hayırlı neticeler getirir'' dedi.
  • 27.05.2014 - 13:59
  Ak Parti Ardahan teşkilatı istifa etti

  Ak Parti Ardahan teşkilatı istifa etti #1

  Baydar, il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, 30 Mart yerel seçimlerinde Ardahan'da önemli bir sürecin yaşandığını, Ardahan'ın oylarını arttıran ve belediye başkanlığını kazanan bir kent olduğunu söyledi. Ardahan'a 2 yıldır hizmet ettiklerini anımsatan Baydar, "Seçim sürecinde birçok istifa şekillendi. Bu gerek belediye gerek il genel ve gerekse de belediye meclis üyeliği için. Bunların yerleri dolduruldu. Ancak genel merkezimizin yaptığı değerlendirmelerle önümüzdeki seçimler öncesi yeni bir revizyona gerek duyulduğu ortaya çıktı" dedi.

  "HER SON BİR BAŞLANGIÇ DEMEKTİR"

  Bu süreçle kadroların daha da güçlendirilmesinin hedeflendiğini vurgulayan Baydar, şöyle devam etti: "Bu anlamda biz de Ardahan'da partimizin çıtasını yükseğe çekmek anlamında böyle bir karar aldık. Başta şahsım ve teşkilatım bugün itibarıyla istifamızı sunuyoruz. Bu istifayı ilçelerdeki yönetimlere de sunulacak. Perşembe günü genel merkeze ulaşacak olan istifalarla il takdir genel merkezin, takdir sayın başbakanımızın olacak. İnşallah bu yeni teşkilat yeni süreci ve kongre sürecini, cumhurbaşkanlığı sürecini işletecek. Her son bir başlangıç demektir. İnşallah bu kararımız partimize, ülkemize ve ilimize hayırlı neticeler getirir."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir