Euro
10.0268
0.22%
Dolar
8.234
-0.43%
Altın
484.93
0.49%
Borsa
1.441
0.95%
Bitcoin
486.071
0.20%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C

  Ak Parti Gençlik Kolları'ndan Burger King'de dayak yiyen çocuğa ziyaret

  Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahim Boynukalın, Burger King'de bir müşteriden artan patates ve kola için dövülen Suriyeli Halil'i ziyaret etti.
  • 24.01.2015 - 23:54
  Ak Parti Gençlik Kolları'ndan Burger King'de dayak yiyen çocuğa ziyaret

  halil

  11 yaşındaki Suriyeli Halil, İstanbul Şirinevler Burger King şubesinde, 21 Ocak akşamı bir müşteriden artan patatesleri yiyip kolayı içtiği için restoran müdürü tarafından dövülmüştü.

   

  AÇ OLDUĞU İÇİN PATATESLERİ ALMAK İSTEMİŞTİ

  Olay sonrası konuşan Halil, patatesleri aç olduğu için almak istediğini ancak restoran müdürünün burnuna yumruk ve yüzüne tokat attığını, ayaklarını ise tekmelediğini anlatmıştı.

  AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI ZİYARET ETTİ

  Türkiye'nin konuştuğu Suriyeli Halil'i, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahim Boynukalın bugün akşam saatlerinde ziyaret etti. Halil'i alıp yemeğe götürmek isteyen Boynukalın'a Halil'in ailesi "Siz misafirsiniz, biz size yemek ikram edeceğiz" dedi.Ak Parti Gençlik Kolları ndan Burger King de dayak yiyen çocuğa ziyaret #2

  AİLE HİÇBİR YARDIMI KABUL ETMEDİ

  Hiçbir yardım talebini kabul etmeyen aile "Bizden çok daha zor durumda olanlar var, biz halimize şükrediyoruz" dedi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren ziyaret Halil'in Abdurrahim Boynukalın'a okula gitme sözü vermesiyle tamamlandı.

  Ak Parti Gençlik Kolları ndan Burger King de dayak yiyen çocuğa ziyaret #3

  Ak Parti Gençlik Kolları ndan Burger King de dayak yiyen çocuğa ziyaret #4

  Ak Parti Gençlik Kolları ndan Burger King de dayak yiyen çocuğa ziyaret #5

  Burger King'de dayak yiyen Suriyeli çocuk konuştu haberiAk Parti Gençlik Kolları ndan Burger King de dayak yiyen çocuğa ziyaret #6

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir