Euro
10.87
0.41%
Dolar
9.3407
0.5%
Altın
533.42
0.91%
Borsa
1.433
0.22%
Bitcoin
597.999
3.64%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  AK Parti Genel Merkezi'nde balkon konuşması hazırlığı

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu'nun balkon konuşması yapma ihtimaline karşı, parti genel merkezinde çalışma yapıldı.
  • AA
  • 07.06.2015 - 17:35
  AK Parti Genel Merkezi'nde balkon konuşması hazırlığı

  ak parti

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yapması beklenen balkon konuşması için partide hazırlık yapıldı.

  ÖZEL ALANLAR OLUŞTURULDU

  AK Parti Genel Merkezi'nde milletvekili seçimleri dolayısıyla yapılan çalışmalar, sabahın erken saatlerinden itibaren başladı. Seçim sonuçlarını, vatandaşlara partiden ulaştırmak isteyen yerli ve yabancı basın mensupları için bina fuaye alanında ve otoparkında özel alan oluşturuldu.

  AK Parti Genel Merkezi'nde balkon konuşması hazırlığı İZLE

  SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ KURULDU

  Canlı yayınlarla parti binasındaki atmosferi yansıtmaya çalışacak gazeteciler, oy kullanma işleminin tamamlanmasını ve Yüksek Seçim Kurulu'nun seçim yasaklarının kaldırılmasına dair kararını bekliyor. AK Parti Genel Merkezi önünde Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu'nun öngörülen balkon konuşması için de hazırlık gerçekleştirildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde vatandaşların toplanabilmesi için otopark alanı boşaltıldı, alana ses ve görüntü sistemleri kuruldu.

  AK Parti Genel Merkezi nde balkon konuşması hazırlığı #2

  Güvenlik görevlilerinin de genel merkez binası çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldığı görüldü. Bu arada, AK Parti, seçim bölgelerinden gelecek sonuçları genel merkezde oluşturulan seçim koordinasyon merkezinden izleyecek.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir