Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
348.849
7.09%
33ºC
İstanbul
Güneşli 33 C

  Ak Partili başkanla MHP’li üye arasında ilginç tartışma

  Sakarya'nın Akyazı ilçesi Belediye Başkanı Ak Partili Hasan Akçan ile MHP'li Belediye Meclis üyesi Murat Öz'ün arasındaki şeffaflık tartışmasında ilginç diyaloglar yaşandı.
  • 06.11.2014 - 10:16
  Ak Partili başkanla MHP’li üye arasında ilginç tartışma

  sakarya

  MHP’li Meclis üyesi Murat Öz ile Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akçan arasındaki diyalog, belediye meclis toplantısında oldu. MHP’li Meclis üyesi Murat Öz, Büyükşehir Belediye Yasası ile devredilen ve mahalle olan eski köylerde 7 milyon liralık arazi satışının gazeteciler ve izleyecilerin alınmadığı bir ortamda yapılmasını kürsüde eleştirdi.

  "BAŞKANIM ŞEFFAF OLACAĞIZ DEDİK"

  Meclis üyesi Murat Öz, "Başkanım söylemlerle icraatlar birbirini tutmuyor. Bizim dışarıdan gördüğümüz bu. 'Şeffak olacağız' dedik. Karanlık kutu olduk. Burada tartışma yok. Sizler grupla belki konuşuyorsunuz ama bizim bilgimiz yok" diyerek eleştiride bulundu.

  Ak Partili başkanla MHP’li üye arasında ilginç tartışma #2

  "ŞEFFAF OLMAK İÇİN PANTOLONUMUZU MU ÇIKARTACAĞIZ"

  Belediye Başkanı Hasan Akcan ise MHP’li Meclis üyesinin bu sözleri üzerine, "Şeffaf olacağımız yer neresi? Şeffaf olmak için pantolonumuzu mu çıkartacağız? Aç konuyu" diyerek tepki gösterdi. Başkanın bu sözlerine karşı MHP’li Meclis üyesi Öz, belediye başkanı Hasan Akcan'ın, 30 Mart seçimlerinde seçim çalışmalarına destek veren, ilçeden olmayan isimleri belediyeye aldığını öne sürdü.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir