Petrol
111.9
2.56%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
484.180
1.80%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C

  AK Partili Kadir Dede saldırıya uğradı

  Çankırı'da Yaylakent Beldesi Belediye Başkanı AK Partili Kadir Dede, öfkeli kalabalığın saldırısına uğradı.
  • 18.07.2014 - 12:34
  AK Partili Kadir Dede saldırıya uğradı

  dede

  Çankırı'nın Orta İlçesi'ne bağlı Yaylakent Beldesi Belediye Başkanı AK Partili Kadir Dede, kalabalık bir grubun saldırısına uğradı. Burnu kırılan, kaşı yarılan ve çeşitli yerlerinden yaralanan Başkan Dede, 15 günlük iş göremez raporu aldı.

  15 GÜNLÜK İŞ GÖREMEZ RAPORU

  Saldırı, geceyarısı Jandarma Komutanılğı önünde meydana geldi. Kalabalık bir grubun saldırısına maruz kalan Başkan Dede'nin burnu kırıldı, kaşı yarıldı, vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. 15 günlük iş göremez raporu aldığını belirten Belediye Başkanı Kadir Dede, şunları anlattı;

  "SALDIRANLARDAN ŞİKAYETÇİYİM"

  "Gece yarısı başka bir konuyla ilgili bilgi almak ve 'Geçmiş olsun' dileğinde bulunmak üzere gittiğim Jandarma Karakolu önünde önceki dönem MHP'li belediye başkanı ve seçimlerdeki rakibim Mustafa Kuvvetliışık'ın kardeşleri ve yakınlarından oluşan kalabalık bir grubun saldırısına uğradım. Saldırı sonucunda burnum kırıldı, kaşım yarıldı ve vücudumun çeşitli yerlerinden darp edildim. Kafama ve vücuduma darbeler almama rağmen Sağlık Merkezine götürmediler. Sağlık görevlisini getirip yarılan kaşıma karakolda dikiş attılar. Beyin travması ya da iç kanama geçirebilirdim. Beni acilen sevk etmeleri gerekirken bunu yapmadılar. Kendi imkanlarımla Çankırı'ya gelip hastaneden rapor aldım. Nöbetçi emniyet görevlisi ve nöbetçi doktordan şikayetçi oldum. Bana, temelinde siyasi hazımsızlık nedeniyle fırsat kollayıp saldıranlardan da şikayetçiyim."

  AK Partili Kadir Dede saldırıya uğradı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir