Euro
10.1198
0.14%
Dolar
8.5736
0.25%
Altın
495.61
0.26%
Borsa
1.348
-0.05%
Bitcoin
321.734
-0.78%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  AK Partili vekil Cuma İçten'in bir çocuğu daha oldu

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten ve eşi Ayşenur İçten'in bugün bir çocuğu daha dünyaya geldi.
  • 12.08.2014 - 15:39
  AK Partili vekil Cuma İçten'in bir çocuğu daha oldu

  AK Partili vekil Cuma İçten in bir çocuğu daha oldu #1

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten’in bugün 4. çocuğu dünyaya geldi. İçten, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta bebeğiyle çektirdiği fotoğrafı yayınlayarak, sevincini takipçileriyle paylaştı.

  444 YORUMCUYA KUR'AN-I KERİM HEDİYE EDECEK

  Dört çocuk babası olan İçten, bugün dünyaya gelen kız çocuğuna isim konusunda yardımcı olacak 444 yorumcuya Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından bastırılan Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim hediye edeceğini duyurdu. İçten’in paylaştığı fotoğraf saatler içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

  AK Partili vekil Cuma İçten in bir çocuğu daha oldu #2

  "4.KIZIM KUCAĞIMDA ELHAMDULİLLAH ÇOK ŞÜKÜR"

  İçten, Facebook sayfasında şu mesajı paylaştı;

  "4. kızım kucağımda elhamdulillah çok şükür. Allah'a hamd olsun. Allah bahtını ve kaderini açık etsin. Maşallah maşallah maşallah. İşte insan hayata böyle başlar. Ağlayarak dünyaya gelir ağlayarak uğurlanırız. Allah yaşarken ağlatmasın. Sen ağlarsın, senin göz yaşın bir başkasının mutluluğu olur. Ağlarsın ama ne için ağladığını bilmezsin. Birileri önce güler sana sonra ağlar hayat böyle işte. Tüm gönül dostları ile burada bir aile olduk ve bu mutlu günümü dostlarım ile paylaşmak istedim. Sevinçler paylaşıldıkça artar, üzüntüler paylaşıldıkça azalır. Bu resmin altına bebek ile ilgili vermeyi düşündüğümüz isim noktasında bizlere yardımcı olan 444 yorumcuya Diyanet işleri Başkanlığı'nca bastırılmış Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim hediye edeceğim. Dualarınızı beklerim."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir