Dolar
6.8612
0.0014%
Euro
7.7611
0.1535%
Altın
1798.58
-0.2689%
Borsa
114808.56
-0.8506%
G. Altın
396.959
-0.248%
Bitcoin
63644.24
-0.0606%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C

  AK Partili vekil Köksal oğlunu evlendirdi

  TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal’ın oğlu Bahadır ile Yücel Yağar’ın kızı Övgü evlendi.
  • 24.06.2014 - 13:31
  AK Partili vekil Köksal oğlunu evlendirdi

  AK Partili vekil Köksal oğlunu evlendirdi #1

  Ankara Büyük Anadolu Otelin'de yapılan Bahadır Köksal ile Övgü Yağar’ın düğün töreni geç saatlere kadar sürdü. Törende Övgü ve Bahadır’ın nikahlarını Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı kıyarken, nikah şahitliklerini TBMM Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Beşir Atalay, eski bakanlardan Abdulkadir Aksu, Muammer Güler, Mustafa Eltaş, Necati Çetinkaya, Seyfettin Hacı Müftüoğlu, Muhammed Dervişoğlu Galip Demirel, Atilla Koç ve Osman Güneş yaptılar.

  TEŞEKKÜR ETTİ

  Genç çiftlerin müzikli olarak düzenlenen düğünlerinde yakınları oyun oynayarak ve halay çekerek Övgü ile Bahadır’ın mutluluklarını paylaşırken, Milli Savunma Komisyonu Başkanı Oğuz Kağan Köksal “Çocuklarımızın düğün törenlerinde Ankara ve Kırıkkale'den gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm yakınlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Darısı bekar yakınlarına olsun” dedi.

  AK Partili vekil Köksal oğlunu evlendirdi #2

  GENİŞ DAVETLİ GRUBU

  Düğüne, TBMM Meclis Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, AK Parti Gurup Başkan Vekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Eski içişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, Eski içişleri Bakanı ve Mardin Milletvekili Muammer Güler, Adana Milletvekili Necati Çetinkaya, Ankara Milletvekili Ülker Güzel, Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürak, Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, İçişleri Bakan yardımcısı Osman Güneş, İçişleri Müsteşarı Seyfettin Hacı Müftüoğlu, Müsteşar yardımcısı Muhammed Dervişoğlu, eski içişleri Müsteşarı Galip Demirel, Eski Turizm Bakanı Atilla Koç, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ankara Emniyet Müdürü Kadri Kartal, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevlül Kavlak, Kırıkkale ilçe ve belde Belediye Başkanları, Kırıkkale il müdürleri, çok sayıda siyasetçi ve bürokrasiden protokol ve her iki ailenin yakınları katıldı.

  Görüş Bildir