Petrol
98.02
-1.59%
Euro
18.4044
-0.69%
Dolar
17.9507
0.07%
Altın
1.035
0.31%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
431.571
-2.03%
28ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 28 C

  Aldatılan Muğlalı ev eşyalarına not yazıp çöpe attı

  Muğla'da bir çöp konteynırının yanında üzerinde 'ayrılık notları' yazılan eşyalar bulundu. 'Dikkat! Eşyalarda ihanet vardır, uğursuzdur' yazısı dikkat çekti.
  • 19.11.2014 - 12:25
  Aldatılan Muğlalı ev eşyalarına not yazıp çöpe attı

  Aldatılan Muğlalı ev eşyalarına not yazıp çöpe attı #1

  Muğla'daki Marmaris Bulvarı üzerinde, bir çöp konteynırının yanında üzerine notlar yazılmış eşyalar vatandaşlarca fark edildi. Aralarında sehpa, masa, dolap, battaniye ve bilgisayar malzemelerinin de bulunduğu eşyaların sahibi üzerlerine bir ayrılığa ilişkin sitem dolu notlar yazmıştı.

  "Eski sevgiliden geriye kalan gereksiz aptallıklarla dolu, bitmiş aşk hikâyesi sonucu bitik çöp malzemeler", "Gereksiz, anlamsız, fazlalık, eski anılarla dolu, saçma eşyalar. Dikkat uğursuzdur", "Eski sevgili; hiçbir şey değilsin ve sen bana ait hiçbir şeyi hak etmedin", "Muğla'yı da bu anıları da sana bırakıyorum. Tepe tepe kullan işte. Gidiyorum, artık yokum", "Dikkat! Eşyalarda hıyanet ve ihanet vardır" o notlardan bazılarıydı.

  Aldatılan Muğlalı ev eşyalarına not yazıp çöpe attı #2

  KİMSE ALMAYA CESARET EDEMEDİ

  İhanete uğradığı anlaşılan şaşkın aşığın yazıları karşısında gülmekten kendilerini alamayan vatandaşlar, "Anlaşılan çok canı yanmış. Eşyaları çöpe atmakla kalmamış, şehri de terk etmiş. Bunları yazdığına göre aşk acısı büyük olmalı" yorumlarında bulundu. Bazı vatandaş eşyaları almak istese de üzerlerindeki "Dikkat! Eşyalarda ihanet vardır. Uğursuzdur" yazıları vazgeçirdi.

  Aldatılan Muğlalı ev eşyalarına not yazıp çöpe attı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir