Petrol
111.25
2.04%
Euro
17.4924
-0.20%
Dolar
16.7625
0.38%
Altın
973.33
0.35%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
328.297
2.49%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Alkollü yolcu Atatürk Havalimanı'nı birbirine kattı

  Atatürk Havalimanı’nda Azerbaycan pasaportlu yolcu, aldığı alkolün etkisiyle taşkınlık çıkardı. Kendisini yerden yere atınca burnu kırılan yolcu, polislere de tekme attı.
  • 25.02.2014 - 09:22
  Alkollü yolcu Atatürk Havalimanı'nı birbirine kattı

  Alkollü yolcu Atatürk Havalimanı nı birbirine kattı #1

  Azerbaycan’dan İstanbul’a gelen Y.O. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş katında aldığı alkolün etkisiyle taşkınlık çıkardı. Bakü’den İstanbul’a gelen buradan da transit olarak devam edecek olan alkollü yolcu, Türk Hava Yolları Transfer Desk masasına gelerek havalimanı yer hizmetlerinde çalışan personele soru sordu. Y.O.’nun aldığı cevap kendisini tatmin etmeyince önce personele saldırdı ve daha sonra kendini yerden yere vurmaya başladı.

  KENDİ BURNUNU KIRDI

  Saldırgan tavırlarıyla dikkat çeken Y.O.’nun kendini yere atmasıyla birlikte kırılan burnunun kanlar içerisinde kaldığı gözlendi. Yolculara da bağıran Y.O., olay yerine gelen polis ekipleri tarafından güçlükle kontrol altına alındı. Kendisini sakinleştirmek isteyen polis memurunun kafasına tekme atan sarhoş yolcu uzun süre sakinleştirilemedi.

  Alkollü yolcu Atatürk Havalimanı nı birbirine kattı #2

  SARHOŞ YOLCU TEDAVİ ALTINA ALINDI

  Çalışanlara da küfürler yağdıran alkollü yolcu, yaptıkları ile polisi çileden çıkardı. Polis memurları tarafından olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin yaptığı ilk muayene sonrası O.Y.’nin burnunun kırık olduğu tespit edildi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından, Y.O. daha sonra polislerin de eşlik etmesiyle sedyeye konularak ambulansla hastaneye götürüldü.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir