Petrol
111.28
-0.24%
Euro
16.27
1.00%
Dolar
15.60
0.78%
Altın
916.21
-0.59%
Borsa
2419
0.00%
Bitcoin
472.158
-1.13%
22ºC
İstanbul
Güneşli 22 C

  Anaokulunda bakıcı paniği: Çırılçıplak soyundu

  Bursa’da bir kadın, bakıcılığını yaptığı çocuğun anaokuluna gelip olay çıkardı.
  • İHA
  • 21.04.2016 - 10:51
  Anaokulunda bakıcı paniği: Çırılçıplak soyundu

  Olay, Osmangazi ilçesindeki bir anaokulunda meydana geldi. Bakıcılığını yaptığı çocuğun ailesi tarafından işine son verilen T.D.C. isimli kadın bakıcı, çocuğun eğitim gördüğü anaokuluna gidip okuldaki bazı eşyalarını almak ve çocuğu görmek istedi.

  BİR ANDA SOYUNMAYA BAŞLADI

  Kadının tavırlarından şüphelenen okul idarecileri, genç kadını dışarıya çıkarıp bir daha içeriye almadı. Çocuğun ailesinden eşyalarını isteyen T.D.C., birden üzerindeki kıyafetleri çıkarmaya başladı. Küçük öğrencileri okul bahçesinden uzaklaştıran öğretmenler, polisi arayarak ihbarda bulundu.

  Anaokulunda bakıcı paniği: Çırılçıplak soyundu #1

  POLİSLER GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİRDİ

  Okul bahçesinde bulunan çocuk parkındaki eşyalara saldıran genç bakıcı, bahçedeki süsleri koparıp, bahçe korkuluklarına da zarar verdi. Olay yerine gelen polis, psikolojik problemleri olduğu öğrenilen T.D.C.’yi güçlükle sakinleştirip ekip otosuna bindirdi. Genç bakıcı, daha sonra 112 ekipleri tarafından Bursa Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

  Anaokulunda bakıcı paniği: Çırılçıplak soyundu #2

  Özel eşyalarını alabilmek için aileye ulaşmaya çalıştığını, ancak ulaşamadığını belirten genç kadının sıcaktan bunaldığı için üzerini çıkardığını söylediği öğrenildi. Genç kadının psikolojik tedavi gördüğü öğrenilirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
  Anaokulunda bakıcı paniği: Çırılçıplak soyundu #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir