Euro
9.4901
0.09%
Dolar
7.9523
0%
Altın
462.8
0.18%
Borsa
1.325
0%
Bitcoin
141.073
-7.04%
9ºC
İstanbul
Açık 9 C
  Ankara Ticaret Odası'nda yangın

  Ankara Ticaret Odası'nda yangın

  Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) arşiv bölümünde çıkan yangın tamamen kontrol altına alındı.
  • 24.12.2012 - 22:57

  Ankara Ticaret Odası nda yangın #1

  ATO Başkanı Salih Bezci, yangının saat 21.30 sıralarında arşiv bölümünde başladığını belirtirken, itfaiye ekiplerinin çalışmaları sonucu yangın tamamen kontrol altına alındı.

  Yangında can kaybı yaşanmazken, dumandan etkilenen bir itfaiye görevlisi hastaneye kaldırıldı.

  ÇIKIŞ NEDENİ BELLİ DEĞİL

  Yangının çıkış nedeninin henüz belirlenemediğini ifade eden Bezci, ''Güvenlik güçleri ve itfaiye ekiplerince gereken önlemler alındı. Yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor. En önemli konu can güvenliği. Personelimize bir şey olmadı'' dedi.

  Arşiv bölümünün kendileri için önem taşıdığını dile getiren Bezci, ''Tarama sistemine geçmiştik, yaklaşık yüzde 70'ini tarayıp bilgisayar ortamına aktarmıştık. İnşallah kalan evraklara da bir şey olmaz'' diye konuştu.

  "ARŞİV ÇOK ÖNEMLİ"

  ''Güvenlik güçleri ve itfaiye ekiplerince gereken önlemler alındı. Yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor. En önemli konu can güvenliği. Personelimize bir şey olmadı. Arşiv bölümü bizim için önem taşıyor. Tarama sistemine geçmiştik, yaklaşık yüzde 70'ini tarayıp bilgisayar ortamına aktarmıştık. İnşallah kalan evraklara da bir şey olmaz."

  Bezci, ''Hasar büyük mü '' sorusuna, ''Tahmin ettiğimiz kadar değil. Ticaret odası çalışmalarına devam edecek'' diye cevap verdi.

  ANKARA TİCARET ODASI'NDA YANGIN

  Ankara Ticaret Odası nda yangın #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir