Dolar
6.9666
0.1999%
Euro
8.2019
0.122%
Altın
1974.02
-0.1416%
Borsa
1126.9
-0.7617%
G. Altın
442.232
0.1084%
Bitcoin
79192.31
-0.08%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C
  Atama bekleyen öğretmen model oldu

  Atama bekleyen öğretmen model oldu

  Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu göçmen kızı Pınar Yılmaz, atanmayı beklerken model oldu.
  • 05.01.2013 - 09:44
  Atama bekleyen öğretmen model oldu

  Atama bekleyen öğretmen model oldu #1

  1987 Doğumlu, Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu Pınar Yılmaz Atanma beklerken farklı bir alanda parladı. 

  Öğrencilik yıllarında Canlı yayın ve Edirne Gündemi adlı siyaset programında da görev alan  Pınar Yılmaz Üniversite sonrası fotoğrafçılığa adım attı. 

  PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILIK DERSİ ALDI

  Kendi okulunda mastır yapmaya da başlayan ancak fotoğrafçılığa ve modelliğe olan merakı sonucu bir yandan Edirne Fotoğraf Derneği'nde profesyonel fotoğrafçılık dersleri aldı.

  Atama bekleyen öğretmen model oldu #2MODELLERİN YAŞAM TARZLARINI İNCELEDİ

  Usta fotoğrafçılara modellik yapmak için zaman zaman kameralar karşısına geçen Pınar Yılmaz bu merakı sonucu zaman içinde kendini Paris ve Milano moda merkezlerinde bularak oraların ticaret hayatını da inceledi.

  ATAMA BEKLERKEN MODEL OLDU

  Bu çalışmaları sürdürürken mezun olduğu İngilizce öğretmenliğine atanmayı da bekleyen Pınar Yılmaz atanmasının çıkmaması sonucu kendini Modellik süreci içinde buldu.

  Bir yandan sergilere konulan ve yayınlanan fotoğraf çekimlerini sürdüren bir yandan da modellik yapmaya başlayan Pınar Yılmaz öğretim üyesi olmayı beklerken model oldu. 

  Türkiye'nin hayat şartları ve modellik aşkının birleşmesiyle kendini podyumda ve sahnede bulan Yılmaz artık bu işe profesyonel olarak kendini adadı. Pınar Yılmaz yerleştiği İzmir'de profesyonel anlamda modellik yapmanın yanında İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi de aldı.

  Sahne deneyimini geliştiren ve güzelliği ile de dikkat çekmeye de başlayan Pınar Yılmaz şimdi de, çekimi kısa sure önce tamamlanan yurt içinde ve yurt dışında ülkemizi turistik alanda tanıtacak olan Kültür Bakanlığı Ege Bölgesi tanıtım filminde yer aldı.

  ATANAMAYAN ÖĞRETMEN MODEL OLDU

  Görüş Bildir