Petrol
76.54
0.51%
Euro
19.727
0.20%
Dolar
18.6423
0.02%
Altın
1.077
0.51%
Borsa
4856
0.00%
Bitcoin
324.547
2.02%
14ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 14 C

  ATM'ye keser ile saldıran adama gözaltı

  Beylikdüzü’nde bir kişi, arsa almak için yatırdığı kapora parasını yutan ATM’ye keser ile saldırdı.
  • İHA
  • 29.05.2019 - 09:48
  ATM'ye keser ile saldıran adama gözaltı

  Fehmi A. isimli bir kişi, Beylikdüzü Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir bankaya ait olan ATM’ye geldi. Aldığı arsanın kaporası olan 20 bin TL'yi yatırmak isteyen Fehmi A., ATM'nin hata vermesi üzerine parasını hesaba yatıramadı.

  HAFTA SONUNA DENK GELDİ

  Parasını geri almak isteyen Fehmi A., ATM’nin parayı yuttuğunu anladı. Hemen müşteri hizmetlerini arayan vatandaş, hafta sonu tatil olduğu için işlem yapılamayacağı yanıtını aldı. Hafta sonu boyunca bankayla bir dizi görüşmeler yapan Fehmi A.'ya, salı günü konuyla alakalı dönüş yapılacağı bildirildi.

  Konuyla ilgili olumlu veya olumsuz bir cevap alamayan Fehmi A., sabah saatlerinde parasını yutan ATM’nin önüne gelerek önce yumrukladı, daha sonra öfkesine hakim olamayarak aracında getirdiği keser ile ATM’ye zarar vermeye başladı.

  ATM'ye keser ile saldıran adama gözaltı VİDEO

  ATM ye keser ile saldıran adama gözaltı #1

  "BU ATM'YE KİMSE PARA YATIRMASIN"

  Olayı gören vatandaşlar korkuya kapılırken, emniyet güçlerine haber verdi. Olay yerine gelen emniyet ekipleri, ifadesini almak için vatandaşı karakola götürmek istedi, ancak vatandaşın son bir isteği oldu. Yanında getirdiği “Bu ATM parayı gasbediyor, kimse para yatırmasın” yazılı kağıdı ATM’ye yapıştıran Fehmi A., daha sonra ifade vermek üzere karakola götürüldü.

  ATM ye keser ile saldıran adama gözaltı #2

  ATM ye keser ile saldıran adama gözaltı #3


  Görüş Bildir