AVM'de taciz skandalı - Video

AVM'de taciz skandalı - Video

Kaçan tacizci, AVM'nin kapıları bir süreliğine kilitlenerek yakalandı. Bir gün sonra da oyuncakcıda meydana gelen olayda ise tacizci kaçtı. AVM'de ki ilk taciz olayı 6 Mayıs günü meydana geldi.

KAMERALARDAN TESPİT EDİLDİ

Giyim mağazalarının bulunduğu katta arkadaşı ile birlikte gezen A.B., eşiyle birlikte alışveriş yapan M.Ş.'ye elle tacizde bulundu. Durumun fark edilmesi üzerine M.Ş.'nin kocası ve yanlarındaki bir arkadaşı, tacizcinin bulunması için durumu güvenlik birimlerine bildirdi. AVM'nin kapıları bir süreliğine kapıtıldı ve yapılan aramalar sırasında kaçmaya çalışan A.B. görevliler tarafından yakalandı. Kamera görüntüleriyle suçu tesbit edilen A.B., cinsel saldırı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ!..

Erzurum AVM'de ki ikinci olay ise, oyuncakçı reyonunda 7 Mayıs günü meydana geldi. Mağazada çalışan G.K.'nın arkasından elle sarkıntılık eden bir kişi, daha sonra işyerinden çıkarak kaçtı. Cinsel saldıraya uğrayan G.K.'nın arkasından koşup yakalayamadığı tacizci, kısa bir süre sonra izini kaybettirdi. Emniyet Müdürlüğüne kamera görüntüleri verilen tacizci, aranıyor