Bağcılar'da sopalı kız kaçırma dayağı İZLE

bağcılar

Bağcılar'da iki aile arasında kız kaçırma tartışması nedeniyle kavga çıktı. İki aileden çok sayıda kişinin karıştığı kavga güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

KIZ KAÇIRMA MESELESİ YÜZÜNDEN KAVGA ÇIKTI

İddiaya göre, 25 yaşındaki Atilla Öksüz köylüsü olan ve 2 yıldır arkadaşlık yaptığı P.Ş.'nin başka bir erkekle evleneceğini duydu. Bunun üzerine Atilla Öksüz ve P. Ş. anlaşarak birlikte Kastamonu'ya kaçtı. İki gün sonra P.Ş., Atilla Öksüz ile kendi isteğiyle kaçtığını ancak ailesine geri dönmek istediğini söyledi. Atilla Öksüz'den şikayetçi olmayan P.Ş. ailesinin evine geri döndü. Öksüz ve P.Ş.'nin ailesi arasında bu yüzden husumet oluştu. Geçtiğimiz Perşembe günü P.Ş.'in babası Y. Ş., yeni damat adayı ve akrabaları, Atilla Öksüz'ün çalıştığı iş yerine geldi. Bu sırada Atilla Öksüz'ün yakınları ile Y. Ş. arasında kız kaçırma meselesi yüzünden tartışma çıktı. Baba Y.Ş. ve beraberindekiler montlarının altına sakladıkları sopaları çıkarınca ortalık karıştı.

Bağcılar'da sopalı kız kaçırma dayağı İZLE

KAVGA ANI SANİYE SANİYE KAMERALARA YANSIDI

Görüntülerde, Baba Y.Ş. otomobiliyle Atilla Öksüz'ün çalıştığı turizm şirketinin önüne geliyor. Y.Ş. ile birlikte araçtan iki kişi inerek Öksüz ve yakınlarının yanına gelerek önce tokalaştı. Daha sonra Y.Ş. Öksüz'ü yanına çağırıyor. Öksüz'ün yakınlarının araya girmesinin ardından Y.Ş.'nin yanında bulunan kişiler sopaları bellerinden çıkartarak saldırdı. Atilla Öksüz'ün yakınları sığınmak için kendilerini işyerine atıyor. Bu sırada dışarıda kalan damat adayının da aralarında bulunduğu 4 kişi kavgayı durdurmak isteyen Öksüz'e vurmaya başladı. Öksüz daha sonra ellerinden kaçarak dayak yiyen akrabalarının olduğu işyerine girdi.

KARISINA SALDIRANA SALDIRDI

Olayın üzerinden yaklaşık 10 dakika sonra kavga yerine gelen Atilla Öksüz'ün kuzeni Meryem Durmuş'u damat adayının yakınlarıyla tartıştı. Bunu gören Uğur Durmuş ise eşini tartışma sırasında iten kişiye yanında getirdiği sopa ile saldırdı. Daha sonra ise diğer aileden 3 kişi, Uğur Durmuş'u yere yatırarak dövüyor. Saldırganları kafasına sopalarla vurdukları Uğur Durmuş'u bir süre sonra bırakarak ayağa kalkmasını sağladıkları görülüyor.

GENÇ KADININ KAFASINI ARABAYA VURDULAR

Eşine saldırıldığını gören Meryem Durmuş ise bu kişilere belinden çıkardığı cop ile vurdu. Karşısındaki erkekler ise Meryem Durmuş'a sopa ile vurduktan sonra park halindeki araca kafasını çarptı. Öksüz ve yakınlarına sopa ile saldıran grup daha sonra olay yerinden uzaklaşıyor.

"CANIMIZI ZOR KURTARDIK"

Kendisini dövenlerden şikayetçi olduğunu söyleyen Atilla Öksüz, "Babası başka biriyle evlendirmek istedi. Biz severek kaçtık. Daha sonra ailesinin yanına dönmek istedi. Bende babasına teslim ettim. Kız benden şikayetçi olmadı. Anlaştık ayrılık. Birkaç gün sonra babası, yeni damat adayı ve akrabaları iş yerimizi bastı. Bizi sopalarla dövdü. Canımızı zor kurtardık" dedi.

"AYIRMAYA GİTTİM BAŞIMA 12 DİKİŞ ATILDI"

Yaralanan Meryem Durmuş ise, "Yeğenlerim dövüldüğünü duydum. Polisi aradım ve bende onları kurtarmak için gittim. Beni de aralarına alarak feci şekilde dövdüler. Başıma sopayla vurdular. Başıma 12 dikiş atıldı. Davacı olduk. Beni dövenlerin cezalandırılmasını istiyorum" dedi.