Euro
15.2334
-0.44%
Dolar
13.4558
-0.38%
Altın
796.9310
-0.44%
Borsa
1910
-5.02%
Bitcoin
495.524
2.30%
0ºC
İstanbul
Çok bulutlu 0 C

  Bağcılar'daki olayla ilgili yeni gelişme

  Bağcılar'daki kanlı olayla ilgili ortaya atılan yasak aşk iddialarına yalanlama..
  • 05.11.2012 - 15:15
  Bağcılar'daki olayla ilgili yeni gelişme

  Bağcılar daki olayla ilgili yeni gelişme #1

  Bağcılar'da geçtiğimiz hafta cinnet getiren Engin Sargık, silahla kardeşi, eşi ve 7 çocuğunu vurmuş daha sonra da intihara teşebbüs etmişti. Olayda Sargık'ın kardeşi ve 5 çocuğu hayatını kaybederken eşi ve kendisi ise hastanede tedavi altına alınmıştı.

  Avcılar'daki özel bir hastanede yoğun bakımda tedavisi süren baba Engin Sargık'ın 12.30 itibariyle hayatını kaybettiği açıklandı. Engin Sargık'la birlikte olayda ölenlerin sayısı 7'ye yükseldi.

  OKUMA YAZMASI YOKTU

  Engin Sargık'ın işten çıkarılınca dava açmak için başvurduğu Avukat Cuma Tiryaki, "Aileyi en çok yaralayan bu olayın yasak aşka dayandırılması. Böyle bir şeyin olması kesinlikle doğru değil. Hepsi birbirlerine son derece saygılı insanlardı. Engin Sargık'ın eşi Sacide Sargık'ın okuma yazması bile yoktu. Okuma yazması olmayan bir insanın mesaj çekmesi imkansız. Zaten polisin bu olayla ilgili açıkladığı henüz bir şey yok dedi." diye konuştu.

  KENDİ HALİNDE BİR ÇOCUKTU

  Avukat Cuma Tiryaki'nin söylediğine göre, Engin Sargık olaydan iki gün önce çalıştığı tekstil atölyesindeki işinden çıkarıldı. Dava açmak için dört arkadaşı ile birlikte olay günü avukatlık bürosuna gitti. Ergin Sargık'ın cebinde sadece 5 lirası vardı. 750 liralık dava masraflarını diğer arkadaşları karşıladı. Kayınbiraderiyle çok sayıda telefon konuşması olduğu iddia edilen Sacide Sargık'ın cep telefonunun olmadığını da söyleyen Avukat Cuma Tiryaki, "Kendi halinde, sessiz bir çocuktu. Taşındıkları yerde yaptığı borçla ilgili sıkıntıları vardı. Tehditler alıyordu. Böyle bir olayı nasıl gerçekleştirdi biz de inanmıyoruz. Etrafına karşı çok saygılıydı. Maddi sıkıntısı o kadar fazlaydı ki işten çıkarıldığı şirkete dava açmak için harç parası bile yoktu. Şu an kendisi hastanede yattığı halde arkadaşları onun için alacak davası açtı" diye konuştu.


  Görüş Bildir