Petrol
85.32
-2.13%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
363.744
0.03%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Devlet Bahçeli başkanlara köstekli saat hediye etti

  Bahçeli, görevdeki 20. yılı dolayısıyla ülke genelindeki teşkilat başkanlarına özel olarak tasarladığı köstekli saatlerden hediye etti.
  • İHA
  • 24.12.2017 - 12:59
  Devlet Bahçeli başkanlara köstekli saat hediye etti

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Başkanlığı görevinin 20. yılı nedeniyle Türkiye genelindeki 81 il başkanına, özel olarak tasarladığı köstekli saatlerden gönderdi.

  Devlet Bahçeli başkanlara köstekli saat hediye etti #1

  SELÇUKLU DÖNEMİ SÜSLEMELERİ

  Köstekli saatlerde Devlet Bahçeli yazan Osmanlı tuğrası ve Türk bayrağı yer alırken, saatin kenarlarında Selçuklu dönemine ait süsleme bulunuyor.

  Gönderilen özel saatler il başkanlarına ulaşmaya başladı.

  Gaziantep’te özel saatin ulaştığı MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, köstekli saat hakkında bilgi vererek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti.

  Devlet Bahçeli başkanlara köstekli saat hediye etti #2

  "HER BAKTIĞIMIZDA LİDERİMİZİ HATIRLIYORUZ"

  Bizzat Bahçeli tarafından tasarlanan saatin tasarım özellikleri hakkında da bilgi veren Taşdoğan, "Bu köstekli saatler, bizzat Genel Başkanımız tarafından tasarlanması nedeniyle çok önemli. Ayrıca Genel Başkanımızın görevdeki 20. yılı olması nedeniyle de ayrı bir önem taşıyor. Gururla taşıdığım bu saate her baktığımızda liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin emrinde ve izinde olduğumuzu tekrar hatırlıyoruz.

  Bu saatin kenarlarında Selçuklu eserlerini andıran, il işlemesi ve süslemeler mevcut. Saatte Türk bayrağı logosu da var. saatin kapağını açtığımızda ise ’Devlet Bahçeli’ yazılı güzel bir Osmanlı tuğrası var. Saatin arkasında ise, bir bozkurt başı tasarımı var. Bizim için güzel bir hediye oldu." diye konuştu.

  Devlet Bahçeli başkanlara köstekli saat hediye etti #3


  Görüş Bildir