Petrol
98.19
-1.42%
Euro
18.4575
-0.41%
Dolar
17.9584
0.11%
Altın
1.034
0.19%
Borsa
2894
0.88%
Bitcoin
430.378
-3.35%
28ºC
İstanbul
Çok bulutlu 28 C

  Bakan Bozkır: Avrupa iki büyük tehlike ile karşı karşıya

  AB Bakanı ve Baş müzakereci Volkan Bozkır, Brüksel'de Avrupa'daki sivil toplum kuruluşlarının üyeleriyle bir araya geldi.
  • DHA
  • 09.07.2015 - 08:26
  Bakan Bozkır: Avrupa iki büyük tehlike ile karşı karşıya

  Bakan Bozkır: Avrupa iki büyük tehlike ile karşı karşıya #1

  AKP'nin Brüksel'de düzenlediği iftar programına katılan AB Bakanı ve baş müzakereci Volkan Bozkır, etkinlikte düzenlediği konuşmasında, Avrupa'nın iki büyük tehlike ile karşı karşıya olduğuna inandığını söyledi.

  "RADİKALİZM VE TERÖRİZM"

  Programda konuşan Bakan Volkan Bozkır, "Bugün gerçekten AB olsun, Dünya Batı Camiası olsun, iki büyük tehlike ile karşı karşıyadır. Bir tanesi radikalizm, bir tanesi terörizm. Aslında başlı başına her biri insanlık için bir tehlike olarak ortaya çıkabilecek bu iki kavram bir de bugün bir araya gelerek katmerli bir tehlike olarak ortaya çıkmıştır" dedi.

  BAŞTÜRK'TEN HEDİYE

  Brüksel'de AK Parti iftarına katılanların arasında bulunan Eski Milli Futbolcu Yıldıray Baştürk, Bakan Bozkır'a milli takım formasını hediye etti. Bozkır, verilen hediyenin ardından "Yıldıray'ı Fenerbahçe'ye almak kısmet olmadı fakat her zaman gönlümüzde vardı" şeklinde nükteli bir karşılık verdi.

  Düzenlenen iftar yemeğinde açılış konuşmasını AK Parti Brüksel temsilcisi Zafer Sırakaya yaparken, iftar öncesi Bursa AK Parti Milletvekili Tülin Erkal Kara ve Büyükelçi Hakan Olcay da birer konuşma yaptı


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir