Petrol
110.47
-0.28%
Euro
17.2988
1.54%
Dolar
16.0758
0.94%
Altın
963.69
1.57%
Borsa
2375
-0.25%
Bitcoin
476.525
-0.98%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  Bakan ve vali eşinin üzerlerine spot ışık lambası düştü

  Denizli'de bir etkinliğe katılan Ekonomik Bakani Nihat Zeybekci'nin eşi Ayşen Zeybekci ile Denizli Valisi Abdulkadir Demir'in eşi Nurtaç Demir'in üzerine spot ışık lambası düştü.
  • 13.09.2014 - 21:51
  Bakan ve vali eşinin üzerlerine spot ışık lambası düştü

  zeybekci denizli

  Denizli'de, bugün akşam Pamukkale Antik kentinde Türkçevizyon galasına katılın Ekonomik Bakani Nihat Zeybekci'nin eşi Ayşen Zeybekci ile Denizli Valisi Abdulkadir Demir'in eşi Nurtaç Demir'in saat 20.00'de amfi tiyatroya girdikleri sırada üzerlerine spot ışık lambası düştü.

  Ayşen Zeybekci ile Nurtaç Demir'in düşen spot ışık lambası nedeniyle başlarından yaralandığı öğrenildi.

  Ayşen Zeybekci ile Nurtaç Demir ambulansla Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

  "HASTALARIN DURUMU İYİ"

  AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Denizli Valisi Abdülkadir Demir'in eşleri ile bir koruma görevlisinin yaralanmasına ilişkin, "Hastalarımızın üçü de şu anda normal servise alındı. Çok şükür önemli bir şeyleri yok" dedi.

  Ayşen Zeybekci ve Nurtaç Demir ile koruma görevlisinin tedavi altına alındığı Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne gelen Uçar, doktorlardan bilgi aldı.

  Uçar, hastaneden ayrılırken gazetecilere yaptığı açıklamada, yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.

  Koruma görevlisinin elinde kırık şüphesi olduğunu belirten Uçar, "Çok şükür kırık çıkmadı. Kanamaya sebep olan yaralanma var ve onun da yüzeysel bir şekilde tedavisi yapılıyor. Yani verilmiş sadakaları varmış, ucuz atlatıldı. Çok şükür şu anda hiçbir sıkıntımız yok" ifadesini kullandı.

  Uçar, yaralıların bu geceyi hastanede müşahede altında geçireceği bilgisini verdi.

  Tomografi ve diğer tetkiklerinin yapıldığını anlatan Uçar, "Hastalarımızın üçü de şu anda normal servise alındı. Çok şükür önemli bir şeyleri yok. Jandarma komutanının verdiği bilgiye göre, orada sökülen parçalar, rüzgardan dolayı düşüyor. Düşen parça, sökülüp kenara konulan parçaymış. Yukarıdan düşmüş olsa Allah korusun çok daha büyük bir sıkıntı olabilirdi" diye konuştu.

  Bilal Uçar, olayda ihmal olup olmadığının jandarma tarafından araştırıldığını sözlerine ekledi.

  Bu arada, AK Parti Denizli Milletvekilleri Nurcan Dalbudak ve Mehmet Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, ilçe belediye başkanları ve bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de hastaneye gelerek doktorlardan bilgi aldı.

  TEDAVİLERİ TAMAMLANDI

  Yaralanan Ayşen Zeybekci ve Nurtaç Demir ile koruma polisi Sümeyye Demirci'nin, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ndeki tedavileri tamamlandı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir