Euro
11.0823
0.02%
Dolar
9.518
0.19%
Altın
546.8
0.29%
Borsa
1.455
1.58%
Bitcoin
596.638
0.20%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Balıkesir'de zeytin tarlası off road parkuruna çevrildi

  Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bir girişimci, 60 dönümlük zeytin tarlasına off road parkuru yaptı.
  • 22.01.2015 - 10:29
  Balıkesir'de zeytin tarlası off road parkuruna çevrildi

  OFF ROAD

  Balıkesir'de Erdinç Tügen isimli bir girişimci 60 dönümlük zeytin tarlasını iş makinalarıyla düzenleyerek off road parkuruna çevirdi.

  5 KİLOMETRELİK PARKUR

  5 kilometrelik off road parkurunda, özel donanımlı arazi araçlarını ve sürücülerini zorlayan dik tırmanışlar, derin çukurlar, çamur ve su geçişleri gibi birçok engel bulunuyor.

  "DOĞAYI EN GÜZEL ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEK"

  Parkurun, off road meraklıları için tam bir adrenalin merkezi olduğunu ifade eden Tügen, "Doğayı en güzel şekilde değerlendirmek için böyle bir fikri ortaya sunduk. Off road parkuru Edremit Körfezi’ne lazımdı. Bunu Ayvalık’a biz uygulayalım istedik. Hem böylelikle dışarıdan gelen insanlarımız ile daha iyi kaynaşırız. Hem de bu doğayı dışarıdan gelen insanlarımıza daha iyi tanıtırız" diye konuştu.

  Balıkesir de zeytin tarlası off road parkuruna çevrildi #2

  OFF ROAD KULÜP ÜYELERİ GİTTİ

  Parkurun ilk ziyaretçileri ise Edremit Off Road Külübü, Natua Jeep ve Ayvalık Off Road Kulübü üyeleri oldu. Kulüp üyeleri özel donanımlı arazi araçları ile parkurda adrenalin ve keyif dolu bir gün geçirirken, yeni parkuru denemek için Ayvalık’a gelen off road meraklısı Ahmet Uyanık, "Memlekete böyle güzel şeyler lazım. Erdinç Bey uğraşmış, yapmış sağ olsun. Çok güzel bir çalışma olmuş" dedi.

  Balıkesir de zeytin tarlası off road parkuruna çevrildi #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir