Petrol
82.74
-2.69%
Euro
17.7791
-0.36%
Dolar
18.4478
0.18%
Altın
963.41
-1.00%
Borsa
326
-0.65%
Bitcoin
357.040
1.27%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Bayram başlamadan yollar kan gölüne döndü

  Kurban Bayramı başlamadan yollar yine kan gölüne döndü. Son 24 saatte meydana gelen kazalarda 16 kişi hayatı kaybederken, 56 kişi yaralandı.
  • 03.10.2014 - 19:15
  Bayram başlamadan yollar kan gölüne döndü

  kaza

  Kurban Bayramı başlamadan yollar yine kan gölüne dündü. Perşembe günü mesainin bitimiyle birlikte başlayan tatil göçünde 24 saatte meydana gelen kazalarda 16 kişi öldü, 56 kişi yaralandı.

  YURDUN DÖRT BİR YANINDAN KAZA HABERİ GELDİ

  Perşembe günü Sivas, Aksaray ve Erzincan'da meydana gelen 3 kazada 7 kişi öldü, 13 kişi yaralandı. Bugün ise saat 16.00'ya kadar Manisa, Konya, Kastamonu, Denizli, Elazığ, Muğla, Tekirdağ ve Çorum'da 9 kaza meydana geldi. Bu kazalarda 9 kişi öldü, 43 kişi yaralandı.

  MANİSA: 8 ÖLÜ, 1 YARALI

  Manisa'nın Akhisar İlçesi'nde sürücünün direksiyon başında uyuklaması sonucu iki otomobil çarpıştı. Kazada iki aracın sürücüleri Kenan Dilsiz, Metin Kardaşlı ile araçlarda bulunan Sebahat Dilsiz, Seniha Dilsiz, Mehmet Dilsiz, Selma Kırtan, Şükrüye Kırtan ve Recep Kırtan öldü. 11 yaşındaki Ece Nur Kardaşlı yaralandı.

  Bayram başlamadan yollar kan gölüne döndü #2

  AKSARAY: 3 ÖLÜ, 4 YARALI

  Hatalı sollama sonucu iki otomobilin çarpıştığı kazada Ali Kayabaşı, Fadime Duyar ve Yeter Duyar öldü, Zaide Kayabaş, Osman Karacagün, Erhan Keleş ve Ahmet Kaynar yaralandı.

  SİVAS: 3 ÖLÜ, 2 YARALI

  Sivas'ın Koyulhisar İlçesi yakınlarında Kelkit Çayı'na uçan hafif ticari araçta Adem Sümbül, eşi Emine Sümbül, 1.5 yaşındaki çocukları Emre Sümbül öldü. Diğer çocukları Rabia ve İshak yaralandı.

  Bayram başlamadan yollar kan gölüne döndü #3

  ERZİNCAN: 1 ÖLÜ, 7 YARALI

  İstanbul'dan Kars'a gidenlerin bulunduğu otomobil şerit ihlali yapması sonucu karşı yönden gelen otomobille çarpıştı. Kazada Besra Daşdemir öldü, iki otomobildeki 7 kişi yaralandı.

  DENİZLİ: 1 ÖLÜ, 3 YARALI

  Denizli'de kavşakta traktöre çarpan otomobil takla attı. Sürücü Ramazan Alca, eşi Raziye ve 1 yaşındaki oğlu Kaan Mert yaralanırken, 3 yaşındaki kızı Arife Zeynep Alca öldü.

  KONYA: 7 YARALI

  İzmir'den memleketleri Tokat'a bayram tatiline gidenlerin bindiği ticari araçla otomobil çarpıştı. Kazada iki araçtaki 7 kişi yaralandı.

  KASTAMONU: 3 YARALI

  İstanbul'dan Trabzon'a giden otomobilin sürücüsü direksiyon kontrolünü yitirince araç şarampole yuvarlandı, 3 kişi yaralandı.

  ELAZIĞ: İKİ KAZADA 10 YARALI

  TIR'la çarpışan otomobilde polis memuru Serkan Telli ve eşi Süphan Telli yaralanırken 8 aylık kızları Perihan Nisa yara almadan kurtuldu. Yine Elazığ'da meydana gelen kazada Ankara'dan Siirt'e bayram tatiline giden bindiği minibüs şarampole yuvarlandı, 7 kişi yaralandı.

  MUĞLA: 6 YARALI

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde kavşakta hatalı dönüş yapan sürücünün yönetimindeki otomobil ile karşı yönden gelen otomobil çarpıştı. Kazada 6 kişi yaralandı.

  Bayram başlamadan yollar kan gölüne döndü #4

  TEKİRDAĞ: 5 YARALI

  Tekirdağ'ın Malkara İlçesi'nde iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 3'ü çocuk 5 kişi yaralandı.

  ÇORUM: 8 YARALI

  Çorum'un Osmancık İlçesi'nde bir otomobilin arka lastiği patladı. Arkadan gelen otomobilin sürücüsü bu araca çarpmamak için direksiyon kırınca şarampole yuvarlandı. Lastiği patlayan araç da su kanalına düştü. Kazada her iki araçta bulunan 8 kişi yaralandı.


  Görüş Bildir