Euro
0.00%
Dolar
0.00%
Altın
0.00%
Borsa
0.00
0.00%
Bitcoin
487.602
0.31%
-3ºC
İstanbul
Çok bulutlu -3 C

  Beşiktaş'ta 57 öğrenciyi taşıyan otobüsün freni patladı

  Beşiktaş’ta bir okulun 57 öğrencisini geziye götüren otobüsün frenleri patlayınca kaldırıma çıktı. Kazadan 3 saniye önce oturduğu kaldırımdan kalkan esnaf faciadan kıl payı kurtulurken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
  • 06.11.2014 - 14:20
  Beşiktaş'ta 57 öğrenciyi taşıyan otobüsün freni patladı

  kaza

  Kaza, dün saat 12.00 sıralarında Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Beykoz Hacı Numan Ortaokulu’nda görevli 2 sınıf öğretmeni, 57 öğrenciye Sultanahmet Camii’ni gezdirmek amacıyla otobüs kiraladı.

  OTOBÜSÜN FRENİ PATLADI

  Öğrencilerden kişi başı 25 lira para toplayan öğretmenler korsan taşımacılık yaptığı iddia edilen Ali Selvi Uzunçayır (49) ile anlaştı. Sabah saatlerinde gezi için yola çıkıldı. Ali Selvi Uzunçayır idaresindeki 34 HF 6153 plakalı otobüs Barbaros Bulvarı’nda frenleri patlayınca kaldırıma çıktı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, öğrenciler büyük korku yaşadı.

  Beşiktaş'ta 57 öğrenciyi taşıyan otobüsün freni patladı -İZLE

  3 SANİYE İLE ÖLÜMDEN KURTULDU

  Kazadan 3 saniye önce oturduğu kaldırımdan kalkan esnaf Bayram Turan ise faciadan kıl payı kurtuldu. Güvenlik kamerasına da saniye saniye yansıyan olayda Bayram Turan’ın kaldırımdan kalkıp dükkanına doğru yürüdüğü görülüyor. 3 saniye sonra da otobüs kaldırıma çıkıyor. Kazayı gören Turan büyük korku yaşıyor. Faciadan kıl payı kurtulan Bayram Turan, o anları şu sözlerle anlattı; “Burada oturuyordum. Kalktım, iki adım attım bir anda otobüs geldi. O anda bir şey hissetmedim çünkü şok oldum. Bir anda kalktım. Hiçbir şey anlamadım. Yürüdüm iki adım, yanımdan otobüs geçti. Verilmiş sadakamız varmış” dedi.


  Görüş Bildir