Euro
10.1137
0.54%
Dolar
8.5976
0.84%
Altın
484.95
0.92%
Borsa
1.426
0.59%
Bitcoin
407.439
0.23%
25ºC
İstanbul
Güneşli 25 C
  Beyoğlu'nda çöken bina Kenan İmirzalıoğlu'nun çıktı

  Beyoğlu'nda çöken bina Kenan İmirzalıoğlu'nun çıktı

  Daha önce 2 metruk binanın çöktüğü Beyoğlu’nda bu kez oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na ait 5 katlı tarihi bina yerle bir oldu.
  • 09.04.2016 - 11:10

  Beyoğlu nda çöken bina Kenan İmirzalıoğlu nun çıktı #1

  Beyoğlu Şehit Muhtar Mahallesi Taksim Yağhanesi Sokak'ta bulunan 5 katlı tarihi metruk bina dün saat 11.00 sıralarında çöktü. Oyuncu İmirzalıoğlu'nun satın aldığı ve amcaoğlu Burak İmirzalıoğlu tarafından tadilat yapıldığı iddia edilen binadan çökme öncesinde çatırtı sesleri geldi. Çevredeki esnaf, sokaktan geçenleri uyararak uzaklaştırdı. O sırada sokaktan geçen kamyonet sürücüsü ise çöken binanın enkazı altında kalmaktan saniyelerle kurtuldu.

  Beyoğlu nda çöken bina Kenan İmirzalıoğlu nun çıktı #2

  BİNA 5 SANİYEDE ÇÖKTÜ

  Bina 5 saniye içinde yerle bir oldu. Demir parçaları, kamyonetin üzerine düştü. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, sokağı tamamen kapatarak güvenlik çemberi oluşturdu. İtfaiye ekipleri de enkaz çalışması yaptı. Arama kurtarma ekipleri, köpeklerle arama yaptı. Binanın enkazı altında kalan olmadığı belirlendi. Yıkılan bina boştu. Mahalle sakinleri çöken binanın etrafının aylar öncesinden demir levhalarla kapatıldığını birkaç gün önce de binanın temelinde kazı ve yıkım yapıldığını belirtti.

  Beyoğlu'nda binanın çökme anı VİDEO

  Beyoğlu nda çöken bina Kenan İmirzalıoğlu nun çıktı #3

  APART OTEL YAPACAKTI

  İddialara göre; İmirzalıoğlu birkaç ay önce bu binanın yanındaki birkaç binayı daha satın aldı. Apart otel yapmak için çalışma başlattı. Belediye tarafından rölöve ve restitüsyon projeleri onaylandı. Geçen yıl da restorasyon projeleri hazırlandı. İmirzalıoğlu'nun binasıyla birlikte son 1 yılda Beyoğlu'nda 3 metruk bina çöktü.

  Beyoğlu nda çöken bina Kenan İmirzalıoğlu nun çıktı #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir