Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
344.251
-0.30%
29ºC
İstanbul
Açık 29 C

  Beyoğlu'nda elektirik kesintisi yaşandı

  Trafo arızası nedeniyle akşam saatlerinde elektrikler kesilince, İstiklal Caddesi'nin ara sokaklarında çalışan esnaf zor durumda kaldı.
  • 27.08.2014 - 00:18
  Beyoğlu'nda elektirik kesintisi yaşandı

  Beyoğlu'ndaki Bereketzade, Tomtom, Bülbül ve Çukur Mahallelerinde akşam saat 18.00 sıralarında elektrik kesintisi meydana geldi.

  Beyoğlu nda elektirik kesintisi yaşandı #1

  Kesinti nedeniyle, İstiklal Caddesi'nin ara sokaklarında çalışan esnaf zor durumda kaldı. Havanın kararmasıyla birlikte, İstiklal Caddesi'nin ara sokakları, Tophane ve Tarlabaşı Bulvarı karanlıkta kaldı.

  Beyoğlu'nda elektirik kesintisi yaşandı İZLE

  KEPENKLER ERKEN KAPANDI

  Esnaf, elektrik kesintisi nedeniyle mum ve gaz lambası kullanarak dükkanlarına müşteri kabul etmek zorunda kalırken, bazı işyeri sahiplerinin ise dükkanlarının kepenklerini erkenden kapattığı görüldü.

  Beyoğlu nda elektirik kesintisi yaşandı #2

  Bazı vatandaş ve turistler, karanlığa gömülen sokaklarda el feneri yardımıyla yürürken, Beyoğlu Galata Kulesi ise karanlık nedeniyle görünmez hale geldi.

  Beyoğlu nda elektirik kesintisi yaşandı #3

  TRAFO ARIZALANDI

  Beyoğlu Belediyesi ise resmi twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, “Beyoğlu'ndaki 4 mahallede trafo arızası yüzünden elektrik kesintisi yaşanıyor. Konuyla ilgili BEDAŞ çalışma yürütmektedir. Beyoğlu'ndaki elektrik kesintisi kısa sürede giderilecektir. BEDAŞ'ın arızayı giderdiği ve enerji vereceği belirtilmiştir" denildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir