Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
472.847
-2.62%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Beyoğlu'nda Evlendirme Dairesi önünde bahşiş terörü

  Gelin arabalarının önünü kesip para isteyen şehir eşkıyaları bu kez evlendirme dairelerinin önünü mesken tuttu. Para vermeyen bir damat bıçakla tehdit edildi.
  • 16.09.2014 - 09:43
  Beyoğlu'nda Evlendirme Dairesi önünde bahşiş terörü

  İstanbul Beyoğlu Evlendirme Dairesi'nin önünde bahşişçi terörü yaşandı. Nikâhları kıyılan gelin ve damat evlerine gitmek isterken eli bıçaklı 3 kişi tarafından yolları kesildi.

  EVLERİNE DÖNERKEN YOLLARI KESİLDİ

  Sabah'ın haberine göre; Bahşiş isteyen madde bağımlısı gençlere olumsuz yanıt veren damat, önce darp edildi daha sonra otomobiline zarar verilip bıçakla tehdit edildi. A.S. ile F.S. nikahları kıyıldıktan sonra evlerine gitmek için arabalarına doğru yürürken madde bağımlısı gençler damattan 50 TL bahşiş istedi, ancak damat vermedi.

  Beyoğlu nda Evlendirme Dairesi önünde bahşiş terörü #1

  DAMADA VURUP ARABAYA SALDIRDILAR

  Bunun üzerine önce damada vurmaya başladılar, daha sonra da otomobile zarar verdiler. Yaşanan bahşişci terörü üzerine polise haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri madde bağımlısı gençleri olay yerinden uzaklaştırdı. Gelin ve damadın tehdit edildiği bıçak ise olay yerindeki bahçeye atılmış halde bulundu.

  POLİS GİTTİKTEN SONRA TACİZE DEVAM ETTİLER

  Bahşişçilerin evlendirme dairesi önünden ayrılmaması ve her çıkan gelin damada sataşması nedeniyle evlenen çiftler polislerin olay yerinde kalmasını ve aileler ayrılana kadar güvenliği sağlamasını istediler. Polise rağmen bahşiş istemekten çekinmeyen şahıslar polisin olay yerinden ayrılmasından sonra nikâhlarını kıydıranlara tacizlerini devam ettirdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir