Euro
15.3488
0.87%
Dolar
13.5533
0.47%
Altın
781.99
0.98%
Borsa
1.981
0%
Bitcoin
714.315
-0.87%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C

  Beyoğlu’nda helikopter destekli Genel Asayiş Uygulaması

  Beyoğlu’nda uyuşturucu tacirlerne yönelik Genel Asayiş Uygulaması yapıldı. Operasyonda şeker kutusuna gizlenmiş uyuşturucu haplar bulundu.
  • 21.09.2014 - 08:17
  Beyoğlu’nda helikopter destekli Genel Asayiş Uygulaması

  Beyoğlu’nda helikopter destekli Genel Asayiş Uygulaması #1

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü, narkotik suçlarına karşın Beyoğlu’nda Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirdi. Operasyona Narkotik, Asayiş, Yunus Timleri ile ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri katıldı.

  BİNALARDA ARAMA YAPILDI

  Havadan helikopter desteğinde yapılan uygulamada eğitimli polis köpekleri de kullanıldı. İstiklal Caddesi ve Tarlabaşı Bulvarı üzerinde uygulama yapan ekipler, suç ve suç unsuru aradı. Önceden tespit edilen bazı adreslerin yanı sıra kentsel dönüşüm dolayısıyla kullanılmayan metruk binalarda detaylı aramalar yapıldı.

  Beyoğlu’nda helikopter destekli Genel Asayiş Uygulaması #2

  ŞEKER KUTUSUNDA UYUŞTURUCU HAP ELE GEÇİRİLDİ

  Havadan helikopter destekli gerçekleştirilen operasyonlarda yüklü miktarda çeşitli uyuşturucu maddeler ele geçirildi. Adreslere düzenlenen baskınlarda açılmayan bazı çelik kapılar ise koçbaşı ile kırılarak içeri girilebildi. Evlerin içerisinde ve bahçesinde detaylı aramalar yapan polis, piyasaya sürülmeye hazır uyuşturucu maddeleri tek tek ele geçirdi. Yapılan aramalarda bazı uyuşturucu hapların şeker kutusuna gizlenerek piyasaya sürüldüğü gözlendi.

  Beyoğlu’nda helikopter destekli Genel Asayiş Uygulaması #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir